נערים א': ת"א וחולון בגמר הגביע

חצאי גמר הגביע לנערים א' נערכו אמש ברמלה. במשחק הראשון מכבי ת"א עם מחצית ראשונה קטלנית גברה על עצמה מודיעין, 12 נקודות לאורי רון ויונתן שאקי כ"א. במפגש השני חולון ברחה ליתרון דו ספרתי במהלך הרבע הראשון מול עמק חפר, ושמרה על הפער שלה עד לסיום. עידו כהן בלט עם 18 בחולון. (צילום: הפועל חולון)


| לילך וייס

 

עצמה מודיעין - מכבי יהושע ת"א 83:56

אחרי שנתיים היעדרות, מכבי ת"א חוזרת למעמד הגמר אחרי ניצחון על מודיעין. הצהובים - כחולים קלעו בקצב טוב מההתחלה והובילו לאורך כל המשחק, כשכבר ברבע ההצליחו ליתרון מעל 20 הפרש עם משחק קבוצתי טוב. המחצית השניה היתה יותר שקולה כשמודיעין משפרת את ההתקפה ואת ההגנה שלה, אבל זה לא היה מספיק כדי לצמצם את ההפרש באופן משמעותי. ת"א שמרה על היתרון שלה עד לניצחון בסיום, ושמרה על המאזן המושלם שלה בליגה ובגביע מתחילת העונה.

קלעו למודיעין: ירדן הראל 22, יואב ויטלם 12, רן ויספלד 8, עומר שוורץ ואיל נוני 6 כ"א, יהונתן כהן 2.

קלעו לת"א: אורי רון (4 שלשות) ויונתן שאקי 12, עופרי נוה 11, יהלי שושן 10, עומר מרינוב 9, אורי כהן 7, ליהוא קרינסקי 6,רועי בכר, גל גבריאלוב, רני יפה ואלון אהרנוביץ 4 כ"א.

 

הפועל אבי חולון - הפועל עמק חפר  42:58

אחרי שנפגשו כבר פעמיים במסגרת הליגה (שם כל קבוצה השיגה ניצחון אחד), נפגשו אמש חולון ועמק חפר לקרב על מקום בגמר הגביע. חולון פתחה בטירוף את המשחק וקלעה כבר ברבע הראשון 20 נקודות (לעומת 9 בלבד של חפר) שהובילו אותה ליתרון דו ספרתי, בדרך ל-20:30 בהפסקה. ברבע השלישי חפר בריצת 7-0 הצליחה להוריד את ההפרש ל-6 בלבד, אבל חולון החזירה לעצמה את המומנטום וברחה שוב. ברבע האחרון הגנה טובה של חולון כבר העלתה אותם לפלוס 15, בדרך לניצחון ולגמר ראשון מאז עונת 15/16.

קלעו לחולון: עידו כהן 18, רן סולומון 13, אריאל כהן 9, איתי פרי 6, עמית סלבינסקי 4, דביר רפפורט, יובל סויסה, ירדן אבישי וניר דרך חיים 2 כ"א.

קלעו לעמק חפר: שגיא נאמן 11, עודד זהבי 10, בן שרף 8, גיא קורן ואורי ירמולובסקי 4 כ"א, איתם כהן 3, תאמר מג'אדלה 2.