נשאר אדום: קטש האריך חוזה

תוך כדי עונה מוצלחת ברמה המקצועית, בה הספיקה כבר לקחת את גביע המדינה ורגע לפני סדרת רבע הגמר בליגה האלופות מול טנריף, הפועל ירושלים כינסה מסיבת עיתונאים, בה הודיעה בגאווה על המשך דרכו של המאמן. "אני שמח שתהיה ההמשכיות הזו" אמר קטש במהלך מסיבת העיתונאים. (צילום: מנהלת ליגת העל)


| safsal

 

הפועל ירושלים ועודד קטש הודיעו הערב (שלישי) על הארכת חוזהו של המאמן, שמאמן כזכור במקביל גם את הנבחרת הבוגרת ישראל.

כזכור, קטש הגיע לירושלים באמצע העונה שעברה, אחרי שהחליף את מודי מאוד כמאמן הקבוצה. האדומים הצליחו להגיע לחצי גמר הפיינל פור אבל הפסידו להפועל חולון. העונה הנוכחית עמדה בסימן שאלה גדול מאוד נוכח עזיבתו של אורי אלון את המועדון, אבל הקבוצה מהבירה בראשות קטש נהנית כאמור מעונה נהדרת, שכוללת עד כה התמקמות במקום השלישי בליגה, העפלה לרבע גבר ליגת האלופות (סדרה שתחל מחר) מול טנריף וכמובן החזרת גביע המדינה אחרי 11 שנים.

"אני מאוד מתרגש ושמח, גם אם לא רואים את זה על הפנים שלי. אני רוצה להודות לאיל וגיא וגם יותם היה שותף לעניין הזה" פתח קטש את מסיבת העיתונאים הקצרה.

"אני רוצה להגיד תודה רבה על ההערכה והקרדיט ועצם העובדה שזה קורה באמצע השנה מראה שהמועדון מתרכז גם בדרך ולא רק בתוצאות. אני שמח שתהיה ההמשכיות הזו. אמרתי שהגעתי לפה באמצע העונה שעברה שחיכיתי להזדמנות לאמן במועדון בסדר גודל הזה הרבה מאוד שנים. אני שמח שיש המשכיות ויש תוצאות. כמובן שממחר המשימה השנייה (אחרי הגביע) שעומדת אחרינו היא אתגר גדול ואתגר חשוב למועדון. מדובר בצמד משחקים מאוד קשה. אני חייב להגיד שמהיום הראשון נתנו לי את כל מה שצריך כדי להצליח, את התמיכה ואת הכלים ולא פחות חשוב – נתנו לי להרגיש בית."

"מדהים שאני פה רק שנה, אני מרגיש הרבה יותר. צריך לתת קרדיט לקהל המיוחד ולמי שסובב את הקבוצה, נותנים תחושה של בית ומייצרים תחושה של מחויבות. לא תמיד אפשר ליהנות מהיומיום, אבל בזכות הצוות זה אפשרי. נצטרך מחר את האוהדים מסביבם – מספרית ואיכותית, בטח שמשחק ראשון משחקים בבית." סיכם המאמן.

המנהל הספורטיבי של ירושלים, יותם הלפרין, המשיך: "אני חושב שזה היה משהו טבעי לכולנו, ראינו את עודד ממשיך מעבר לשנה הזאת. ישבנו ודיברנו וזה היה מאוד קצר, החלטנו מהר מאוד שעודד צריך להמשיך איתנו. אנחנו נותנים לעודד ביטחון והוא נותן לנו ביטחון, שהוא התווה דרך, מעבר לתוצאות. הבעת האמון היא מעבר למה שיקרה לפני רבע הגמר מחר. צריכים להסתכל קדימה, אנחנו שמחים. זו רק הצהרה רשמית אבל זה משהו שאנחנו חיים איתו הרבה זמן בתוך הלב. "

בעלי הקבוצה, אייל חומסקי: "אמרתי לעודד בתחילת העונה שהחלום שלי שעודד קטש יהיה פרגוסון של הפועל ירושלים. חזרתי על זה כמה פעמים ויש פה משהו מיוחד בארגון הזה. המשפחתיות, הדרך, צורת החשיבה. מבחינתי דרך מביאה לתוצאות. אני לא רואה תוצאות שהן בלי דרך. להפך. תוצאות שהן בלי דרך תלויות בהרבה מאוד מזל. אנחנו מאוד מאמינים בעודד, בדרך שלו ויחד עם הדרך שלנו אנחנו במאה אחוז נביא תוצאות. הבאנו כבר תוצאה אחת אבל נביא עוד ועוד תוצאות. נורא חשוב ליהנות מהדרך וזה קורה עם עודד. האמת היא שקרדיט ענק בתוך המהלך פה לגיא, שהוא הראש והמוח שמתווה יחד עם יותם את כל הצד המקצועי."

מנכ"ל הקבוצה, גיא הראל, סיכם: "אין הרבה מה להוסיף מעבר למה שאמרו אייל ויותם. היה לנו ברור בשלב די מוקדם שראינו מה שקורה פה שעודד הולך להישאר איתנו. אמרתי לסוכן של עודד (עידן אבשלום) שהמשא ומתן ייגמר מהר מאוד ועשינו את זה מאוד מהר. הדרך שכולם דיברו עליה מתחלקת להנאה מהדרך וזזה מתבטא בכך שעודד הוא חלק מאיתנו חלק מהדרך. יש קבוצה מאוד כיפית ומאוד מהנה. זה מתחיל בעבודה של עודד והצוות שלו ונמשך בניצחונות ותארים, אחד מהם כבר השגנו. אני רוצה להגיד תודה לעודד שהוא איתנו."