ספסליג: שימו לב לחדשים

אז אחרי שחזרנו סוף סוף לשחק כדורסל אחרי הפגרה, אפשר סוף סוף גם לסכם את המחזור השני בספסליג. השבוע כיכבו אצלנו לא מעט שחקנים שהצטרפו ללאומית רק לאחרונה, וכבר שווה לשים לב אליהם. ויש לנו אפילו מהפך בשלישיה המובילה! קיצר כל הסיכומים וזה בפנים.(Desk Vectors by Vecteezy)


| safsal

 

* קודם כל נתחיל בעידכון חשוב - היה קצת בעיה עם הסטטיסטיקה מהאיגוד, יכול להיות שיש טעויות בניקוד השבועי ושחקנים שלא קיבלו ניקוד בכלל. אם מצאתם שחקן כזה בנבחרת שלכם - תעדכנו אותנו ונתקן. למקרה שלא שמתם לב - ישנו בונוס על בחירת שחקן מקבוצה שניצחה של 5 נקודות לניקוד.

עדיין לא נרשמתם ובחרתם קבוצות? כנסו עכשיו! https://safsal.netlify.app

 

ועכשיו לעניינינו. מחזור 2 בספסליג לא הביא תוצאות מפלצתיות של 50+ מדד כמו במחזור הקודם, אבל לא מעט שחקנים התקרבו ל-40 נקודות. גם לא מעט ישראלים עברו השבוע את ה-20 מדד, שזה בכלל טירוף. מי שהיה הכי יעיל השבוע הוא הזר החדש של רעננה קוויטרל תומאס, שגם השיג מדד 39 וגם 5 נקודות בונוס. מייד אחריו לייס דאן מחבלמו שבנוהל מספק משחקים טובים וברייס וושינגטון מנתניה. בגזרת הישראלים מובילים השבוע דניאל דנינו מחבלמו עם 28 + 5 ורום קורנליוס מרעננה עם 23 + 5.

המנצח השבועי שלנו הוא כתב הלאומית של ספסל שאנחנו ממש גאים בו - יניב סהראי! הקבוצה שלו שמורכבת מגיל אמיתי, רשאד מאדן, שגיב דוד, אלירן חדד וקוויטרל תומאס עם עופר ברקוביץ על הקווים השיגה השבוע 123 נקודות. היאח הידד. עם 3 נקודות פחות במקום השני קבוצת יאללה נתניה בשורותיה משחקים איתי מושקוביץ, גיל אמיתי, שגיב דוד, עידן רג'ואן וברייס וושינגטון, ומאמן גיא קנטור. מקום שלישי עם 118 נקודות השבוע שלומי זידר שבחר בגיל אמיתי, קלארק רוזנברג, רועי נבארו, עידן רג'ואן אלונזו קולמן ורובן נייברגר.

ומה לגבי הניקוד המצטבר אתם שואלים? אז שולקי שניצח במחזור הראשון והשיג השבוע 116 נקודות עדיין מוביל אותו, עם ניקוד מצטבר של 235 נקודות. הוא בפער גדול מהמקום השני אליו קפץ השבוע יניב סהראי שלנו עם 219 נקודות, ושלומי זידר גם הוא עם קפיצה קדימה השבוע ל-209 סה"כ במקום השלישי.

 

מניות בטוחות: קווינטרל תומאס, לייס דאן וברייס וושינגטון - עלו 30, הניבו 42-44. כריס אוטול עלה 30 והניב 38.

מניות מזנקות: חן גיא עולה 5, הניב השבוע 18. עומר בן דוד ועומרי וורוטיצקי עולים גם כן 5, הניבו 17 ו-15 השבוע. אופק מלכה עולה 15 והניב 27.

מניות מתרסקות: סטורם וורן וסמארדו סמואלס - עלו 30, החזירו 10 בלבד. טים וויליאמס עולה 30 והשבוע החזיר 17 בלבד, טרבון יוז עולה 25 והחזיר 13.