על ראש הגבעה: גרין וקרפלס בגבע"ש

לא יוצא לנו יותר מדי לעדכן על ליגה א', אבל הפעם החלטנו לשים זרקור על הקבוצה המעניינת הנבנית בגבע"ש במטרה אחת מוצהרת - לחזור מהר מאוד לליגה הארצית. בין השמות המעניינים שתמצאו בקבוצה כמובן שיניב גרין וטל קרפלס, וזה ממש לא הכל.


| אלירן כהן

 

קבוצות הליגה הארצית סוגרות סגלים, ובימים הקרובים נשתדל להביא בפניכים את ההחתמות האחרונות והמעניינות מהשבועות האחרונים שזמננו היה קצר מלדווח עליהם (מתנצלים), אבל רגע לפני - קפיצה קטנה לליגה א׳ ולקבוצה המעניינת שנבנת בגבעת שמואל שסימנה לעצמה כמטרה ברורה לחזור לליגה הארצית בעונה הקרובה.

אריאל פשין הנצחי ימשיך על הקווים, ועל הפרקט תכדרר לה חמישיה מעניינת שיש בה את הכל מהכל: שחקן הנבחרת בעבר יניב גרין (41, 2.06), שחזר לשחק אשתקד במדי אליצור פ״ת / גבעתיים, בחר להמשיך לעונה נוספת בליגה הרביעית ויהיה העוגן של פשין בצבע. מיכאל בדלוב (34, 2.01), שב- 5 השנים האחרונות הוביל 5 קבוצות שונות מליגה א׳ לליגה הארצית (וסה״כ עשה זאת 7 פעמים ב- 8 העונות האחרונות) יקווה לעשות זאת שוב גם בגבעה. כמוהו גם יואב דביר (33, 1.86) - שאמנם קפץ לביקור קצר בארצית אשתקד, אך הפך גם הוא קבלן עליות לא קטן בשנים האחרונות ורשום על הישג שספק אם שחקן אחר העמיד לפניו: עליית ליגה מהלאומית, משני מחוזות הליגה הארצית ומארבע מחוזות ליגה א׳.

טל קרפלס (31, 1.94), שהפתיע לפני שנתיים כשבחר לעבור מליגת העל להפועל כפר קאסם בארצית הצטרף גם הוא לסגל המרתק שנבנה בגבעה, וגכך גם סרגיי אולישנסקי (38, 1.92), שבשנים האחרונות העדיף להוריד רגל מהגז וליהנות מהאווירה הנעימה של ליגה א׳, אבל תאמינו לנו - עם קליעה שרק השתבחה לאורך השנים.