עמק חפר ממשיכה עם הנוער

הקבוצה מהליגה הארצית שהחליטה בקיץ שעבר לבנות את עצמה על בסיס קבוצת הנוער של המועדון עם חיזוק של שחקנים בוגרים, תמשיך בכך גם העונה. הישראלים הבכירים דייזי ברמור ג'וניור, הראל רינסקי ועומר כהן נשארים גם הם, יהוא אורלנד ורמון וולפסון ימשיכו על הקווים.


| לילך וייס

 

עמק חפר קרובה לסגירת הסגל לקראת העונה הבאה, כשגם העונה תיתן את הקרדיט לשחקני קבוצת הנוער שלה. הבוגרים והנוער יתאמנו ביחד, כשפרט לכמה בוגרי מחלקת הנוער שעברו לקבוצות אחרות בלאומית, מרבית הסגל ימשיך גם לעונה הבאה.

קודם כל ממחלקת הנוער ימשיכו הרכז שוהם גת (18, 1.85), אדם ישראלסתם (17, 1.83) ואריאל אייזיק (17, 1.95) שהיו חלק מנבחרת הקדטים בקיץ שעבר, ואביתר מור יוסף (19). אליהם מצטרפים לעונת בכורה בבוגרים נועם יעקוב (16, 1.83) ואנטון אגייב (17, 2.05) שהצטרף לעמק ממחלקת הנוער של קרית מוצקין.

בגזרת הבוגרים ההחתמה המשמעותית היא של דייזי ברמור ג'וניור (30, 1.98) לעונה נוספת. ברמור הגיע באמצע העונה מצפת והוביל את הקבוצה לרצף נצחונות שעלה אותה מהתחתית לחלק העליון של הטבלה בארצית צפון. עוד ממשיכים הסנטר עומר כהן (22, 2.03), והקפטן נמרוד רינסקי (25, 1.90) עבורו זאת תהיה עונה שלישית. דויד סבטייב (23) ואלון לבנון ששיחקו בעבר בקבוצה חוזרים לעונה נוספת.