פארגו - האיש שיוביל את ירושלים?

הפועל ירושלים נקלעה לסיטואציה לא קלה של חילופי זרים רגע לפני החזרה לאימונים, אבל אולי זה דווקא יהיה לטובה. ג'רמי פארגו יחזור לשתף פעולה עם עודד קטש, והירושלמים ינסו להשלים עוד תואר העונה. "מגיע לעזור להפועל לסיים את מה שהתחילה"


| רועי אילוז

 

הפועל ירושלים מתכוננת בימים אלה לקראת החזרה לליגה כשכמעט כל הזרים שלה (חוץ משלוין מאק) חזרו לארץ. אך גם בבירה חוו טלטלה גדולה כשג'ייקובן בראון הודיע שהוא חוזר לארה"ב בכדי להיות בחיק משפחתו. הירושלמים ישר החלו בחיפושים לזר שיצליח להיכנס לנעליו הגדולות של בראון, ובחנו שתי אפשרויות: אחת זה ג'רמי פארגו, אשר סיפק עונה מצוינת בקבוצת בת של גולדן סטייס. פארגו הובא באמצע העונה לעשרה ימים בכדי להחליף שחקן שנפצע בגולדן סטייס וסיפק ממוצעים נהדרים של 8.3 נק', ב-14.8 דקות. האפשרות השנייה הייתה קרטיס ג'רלס ששיחק בעונה הנוכחית בסאסרי האיטלקית וסיפק שם ממוצעים נהדרים של 8.7 נק ב-21.6 דקות.

בסופו של דבר פארגו חתם בהפועל ירושלים וכעת נמצא בבידוד וייצטרף לקבוצה בעוד כשבוע וחצי. נראה שירושלים עשתה את הבחירה הנכונה. פארגו שיחק בעבר תחת עודד קטש בגליל עליון ולקח עימו אליפות, ובין השניים יש חיבור מצויין שיכול לתת לפארגו ביטחון והוא ייתרום רבות לקבוצה.

"כשהגיעה ההזדמנות מיד החלטתי שאני מגיע להפועל." אמר פארגו על החזרה לארץ. "אני כמובן מכיר את המועדון והמסורת שלו ויודע שהעונה זכו בגביע המדינה ובגביע הליגה. אני מגיע לעזור להפועל לסיים את מה שהתחילה ומחכה לשתף פעולה עם החברים לקבוצה ועם עודד קטש, שהיה מי שנתן לי את ההזדמנות הראשונה אחרי הקולג׳ ויש לנו יחסים קרובים עד היום".

"חבל לי שג׳ייקובן נאלץ לעזוב עקב בעיות אישיות. הוא חלק מאיתנו אבל יש מצבים חשובים יותר מכדורסל." אמר עודד קטש על חילוף הזרים. "היינו חייבים להגיב מהר ואני שמח מאוד שהצלחנו להביא את ג'רמי שהוא שחקן מצויין ומנהיג על המגרש ומחוצה לו. אחרי שג'רמי יכיר את השיטה והחברים, אני בטוח שיתחבר עם שאר הקבוצה בקלות. אנחנו מצפים לבואו".