פעילות מיוחדת של ארגון השחקניות

הארגון הכולל את שחקניות הכדורסל המקצועניות, ושחרט על דגלו לקדם את כדורסל הנשים, נרתם למען שחקניות העתיד והחל מהשבוע הבא יגיע "עד אליהן" במפגשים ואימוני "ZOOM" מיוחדים. השחקניות התנדבו בשעה קשה זו לסייע לדור העתיד שנותר ללא מסגרת בתקופה קשה זו וקוראות לגופים הנוספים המפעילים את הענף לפעול למען שמירת על הענף והצלתו. (צילום: איגוד הכדורסל, מנהלת ליגת העל נשים)


| safsal

 

ליגת העל נשים אמנם הסתיים כבר לפני למעלה מחודש, אך אלפי שחקניות כדורסל בקבוצות הנערות והילדות נותרו ללא מסגרת להתאמן בה, להתקדם ובעיקר לשמור על החיבור לענף. ארגון השחקניות, שחרט על דגלו לסייע לענף, לקדם אותו ולבנות את העתיד והדור הבא של השחקניות – נרתם למען שחקניות העתיד והחל מהשבוע הבא יגיע "עד אליהן" באימוני "ZOOM" מיוחדים.

שחקניות מובילות בליגת העל ונבחרות ישראל ישתפו פעולה עם האגודות והמחלקות השונות כדי לקדם ולעודד שחקניות כדורסל להמשיך ולהתמיד עד חזרתו של הענף לשגרה. הארגון יצר קשר עם אגודות שונות בכל רחבי הארץ ומזמין אגודות נוספות לפנות אליו.

בין השחקניות שייקחו חלק בפעילות שתחל כבר בתחילת שבוע הבא, עדן רוטברג ממובילת ארגון השחקניות, ירדן דנן שחקנית אליצור רמלה ובוגרת המכללות, ליאור הלוי שחזרה אחרי עונה ראשונה במכללות שחקנית המכללות, שחקניות בוגרות מחלקת הנערות של ראשל"צ גילי אייזנר וגאיה סלס שהיו מהפתעות העונה הקודמת כשהגיעו ל-4 הגדולות בליגה, אופיר לביא רכזת הפועל פ"ת ומאי מלכין שחקנית מכבי חיפה. בהמשך יצטרפו לפרויקט עוד שחקניות רבות שכבר הביעו נכונות לקחת חלק ולתרום.

על אף המצב הכלכלי הקשה והעתיד שכרגע מכוסה בענן ערפל כבד, השחקניות הודיעו כי פעילות זו נעשית בהתנדבות מלאה למען הענף וקוראת לגופים נוספים הקשורים לענף, לתרום להצלת הענף וקידומו גם בתקופה קשה זו.