פ"ת מחזיקת גביע האיגוד לנערים

מכבי פ"ת אומנם הפסידה אמש 67:73 להפועל גבעתיים, אבל זכתה בגביע בזכות הניצחון ב-17 הפרש במשחק הראשון. פ"ת הובילה כמעט כל המשחק, וברבע האחרון האורדונים הצליחו להפוך את התוצאה אבל לא מספיק למחיקת ההפרש. נועם קמיני, איתי שאול ובר בן אריה הובילו את פ"ת עם ערב מוצלח מחוץ לקשת. (צילום: מכבי פ"ת)


| לילך וייס

 

קבוצת הנערים א' של מכבי פ"ת זכתה אמש בגביע האיגוד. ביום חמישי שעבר ניצחה הקבוצה של דו עברי את הפועל גבעתיים בבית 71:88, ויצרה לעצמה פער משמעותי מאוד לקראת הגומלין. אתמול נפגשו הקבוצות בגבעתיים, ולמרות שהמקומיים הם אלו שניצחו, ההפרש לא הספיק להם והכחולים חגגו בסיום.

פ"ת פתחה את המשחק עם 4 שלשות של נועם קמיני ואיתי שאול, שנתנו לה יתרון קל. אלי פארן, נדב אזולאי וונבו אטיאס בצד השני שמרו את גבעתיים במשחק, 20:15 סוף ראשון. האורחים המשיכו להגדיל את הפער שלהם עם נקודות של יובל דניאלס ושלשה נוספת של קמיני סגרת את המחצית על 42:32 פ"ת. הרבע השלישי כבר היה פחות מהיר משני הצדדים, כשנועם נחום המקומי מחליף סלים עם בר בן אריה ואיתי לויטה, והפער נשאר. 55:43 אחרי 3/4 משחק. 

שכבר נראה היה שהעניין גמור, גבעתיים החלה לרוץ ולקלוע בקצב גבוה כשפתאום כל שלשה נכנסת. נחום וגל יוגב צלפו כל אחד פעמיים, האחרון הוסיף גם נקודות בצבע ובלי ששמנו לב מהפך וגבעתיים ביתרון. אבל פ"ת לא נתנה לה לברוח יותר מדי ולאיים לה על הגביע, ו-5 רצופות של טל הרוש שמרו את פ"ת קרוב עד ל-67:73 בסיום שמשאיר את החגיגות בצד הפתח תקוואי.