צפון: כרמיאל הדהימה את מגדל

הקבוצה הצעירה של יואב הרשקוביץ' הנחילה בביתה הפסד ראשון למגדל יזרעאל עם 28 נקודות של ניר נצר. הפסד ראשון גם לשומרון, במשחקה הביתי נגד צפת ששוב קיבלה משחק טוב מסבג ואוחנון, וגבעת שמואל עם הפסד חמישי ברציפות, הפעם בחדרה.


| safsal

 

מכבי עירוני כרמיאל 96 - הפועל מגדל יזרעאל 83

הפתעה גדולה בכרמיאל, שם הקבוצה הצעירה של יואב הרשקוביץ' משיגה ניצחון ראשון על אחת המועמדות הבכירות לעליה, מגדל יזרעאל, ולמעשה מנחילה לה את הפסדה הראשון העונה. שלושה שחקנים בכרמיאל קלעו 20 נקודות ויותר, כשניר נצר בלט מעל כולם.

קלעו לכרמיאל: ניר נצר 28, גרנט גרינברג 20 (15 רב'), אדם חשאן 20 (10 רב'), אלכס דבוראו, דניאל ארד ושחר הלל (7 רב') 8 כ"א, אלון שושני ונדב שוורץ 2 כ"א. כן שיחקו: אגם הר אבן, רון גוברמן, איתי ליקרמן, רון קרימרמן.

קלעו למגדל יזרעאל: טל פרסלני 19, עומר אל על 15, איליה סרור 14, עידו קוזי'קרו 12, עזמי אבו אחמד 11, בר חג'בי 7, גל ויונטה 5.

 

אליצור מ.א. שומרון 78 - מ.ס. צפת 88

צפת ממשיכה בזיגזג, רואה משחק צמרת, ומופיעה אליו כמו גדולה. ניצחון שלישי לקבוצה של פופי חדד - הפעם על שומרון - שהגיעה להתמודדות עם מאזן נקי מהפסדים. האורחים הובילו בפער דו ספרתי במשך דקות ארוכות והדפו ניסיון קאמבק של המקומיים ברבע האחרון.

קלעו לצפת: רון סבג 20, אליאב אוחנון 17, איתי אלון 16, ג'רמיין הול 11, אלון לוין 10, דולב משגב ופקונדו גרוצ'י 5 כ"א, יובל טל 4.

 

מכבי חדרה 75 - אליצור גבע"ש 69

הפסד חמישי לגבעת שמואל, ששוב מגיעה לתוצאה צמודה ושוב לא מצליחה להשיג את נצחונה הראשון העונה. חדרה עם ניצחון שני בחמישה משחקים לוקחת מעט אוויר, לפחות לימים הקרובים.