קבוצות ליגת העל נרשמו לאירופה

בצעד חכם ודי מתמבקש לאור הנסיבות, 12 קבוצות מליגת העל נרשמו לשחק העונה בליגה הבלקנית. המשמעות המיידית - כל הקבוצות חוזרות להתאמן, ויוכלו גם לשחק במסגרת הליגה הזאת. "הליגה הבלקנית שמחה לצרף את הקבצות הישראליות. בתקופה מאתגרת זאת אנחנו מחוייבים לפעול ולשתף פעולה לטובת הכדורסל."


| safsal

 

יש שיאמרו שזה צעד מתחכם שנועד לעקוף את ההגבלות, יש שיאמרו שזה צעד חכם ומתבקש מצד המנהלת כדי להשאיר את הספורט בחיים. זה לא משנה לאיזה צד אתם מסכימים, מה שחשוב זה השורה התחתונה. 12 קבוצות ליגת העל נרשמו לעונה הקרובה של הליגה הבלקנית, מה שאומר שהן פעילות באירופה ולכן יכולות לחזור לאימונים בדומה לשאר הנציגות שלנו.

הליגה הבלקנית מוכרת לחובבי הכדורסל בעיקר מתחילת העשור, אז שיחקו בה הפועל ת"א וגלבוע גליל, האחרונה גם זכתה במפעל שנתיים ברציפות כולל בפיינל פור שנערך כאן בארץ. השלב הראשון במסגרת הליגה יכללו משחקים אזוריים, כלומר של הקבוצות הישראליות בינן לבין עצמן. הקבוצות ישחקו ב-4 בתים ולאחר מכן בשלב פלייאוף, כששתי נציגות ימשיכו לשלבים המוקדים שם יפגשו קבוצות מרחבי אירופה.

יו"ר המנהלת שמואל פרנקל: "כבוד גדול עבורנו להצטרף לליגה הבלקנית. בתקופה קשה זו, המנהלת והקבוצות  מחוייבות להמשך קיום הכדורסל הישראלי לטובת הענף והאוהדים הרבים שצמאים לכדורסל ישראלי".

מנכ"ל הליגה הבלקנית, שי שטריקס: "הליגה הבלקנית שמחה לצרף את הקבצות הישראליות. בתקופה מאתגרת זאת אנחנו מחוייבים לפעול ולשתף פעולה לטובת הכדורסל. אני משוכנע שכולם הקבוצות והאוהדים ימשיכו ליהנות מכדורסל ישראלי ובינלאומי משובח".