קוז'יקרו ונניקשווילי נפרדים

אחרי 3 שנים משותפות בהפועל עכו ועליית ליגה אחת, עידו קוז'יקרו ואילן נניקשווילי לא ממשיכים עם הקבוצה ללאומית ויעברו כל אחד לתחנה הבאה שלו בארצית. נניק ינסה להוביל את קרית ביאליק לעונה פחות טראומטית ממה שהיה לה השנה, קוז'יקרו אולי יהיה הפיתרון של נעם שרוצה לחזור ללאומית.


| safsal

 

שניים מותיקי הליגה הארצית ימשיכו לכדרר בה גם בעונה הבאה. אחרי שאילן נניקשווילי ועידו קוזי'קרו העלו העונה את הפועל עכו לליגה הלאומית, השניים לא ימשיכו איתה לליגת המשנה.

עידו קוז'יקרו (42, 2.03), להזכירכם סנטר נבחרת ישראל בעבר ומי שמחזיק כבר בשתי עליות ליגה בארצית צפון, הצטרף להפועל נעם. את העונה החולפת קיר בטון סיים עם ממוצע של כ-14.4 נקודות לפי הספירה הלא רשמית של ספסל. מדובר בהחתמה משמעותית לראשונה לקבוצה שכל שנה מחפשת לחזור ללאומית, אבל בשנה האחרונה דישדשה בתחתית הטבלה.על הדרך נעם גם מצאה לה מאמן - שחקן העבר אסף רוטנשטיין (38) שאימן את הפועל מעלות בעונה החולפת, יחליף בתפקיד את זיו תבור שעבר לחדרה.

גם אילן נניקשווילי (41, 1.85) מחזיק ברקורד של שתי עליות ליגה מהארצית ללאומית (ועוד כמה קטנות ככה עם איזה סל ניצחון מטורף מהלאומית לעל), והוא עובר למכבי קרית ביאליק. ביאליק עברה עונה קשה במיוחד עם סגל צעיר ו-0 נצחונות, וכבר ירדה מעשית ליגה, אבל אז הגיעה הקורונה והיא ניצלה. נראה שהשנה הולכים להשקיע במועדון יותר כדי לנסות לברוח מהתחתית. הממוצע הלא רישמי של נניק מהעונה החולפת לפי נתוני ספסל - קצת יותר מ-7 נקודות למשחק. גם ביאליק החתימה לא מזמן מאמן חדש - ניב רבי (39). רבי אימן בשנתיים האחרונות במכבי חדרה, וקודם לכם אימן גם את הפועל עמק חפר איתה הגיעה לחצי גמר הפלייאוף וגם נבחר למאמן העונה ב-16/17.