ר"גבעתיים זכתה בטורניר 3*3

הפועל ר"גבעתיים היא הזוכה בטורניר הראשון של הליגה הלאומית בכדורסל 3*3, שנערך היום בזיסמן. האורדונים גברו בגמר על מכבי קרית מוצקין 14:12, אליצור עירוני נתניה ומכבי הוד"ש סיימו 3-4. בטורניר השתתפו כל קבוצות הליגה + שחקנים מנבחרת העתודה, והוא נערך תוך הקפדה על הנחיות הקורונה. (צילום: הראל שורצברג)


| safsal

 

קצת כדורסל זכינו לראות היום באולם זיסמן. זה עוד לא הדבר האמיתי, אבל לפחות קבוצות הליגה זכו להזיע ולהילחם קצת על הפרקט. טורניר כדורסל 3*3 ראשון (מתוך 4 שמתוכננים) נערך היום, ואיפשר לשחקנים להוריד קצת חלודה. בטורניר השתתפו כל קבוצות הליגה, כשכל קבוצה שלחה לטורניר 6 נציגים, בתוספת קבוצה שייצגה את נבחרת העתודה גברים. האולם חולק ל-2 כשכל סל שימש מגרש אחד, כשהקבוצות שלא שיחקו ישבו ביציע עם מסיכות.

בסשן הבתים הראשון ראינו את צעירי גליל עליון מפתיעים עם יכולת טוב וקליעות מחוץ לקשת כשם מסיימים את בית א' במקום הראשון. במקום השני סיימה קרית מוצקין שהציגה לראווה את הזר דיונטה סימוס שהיה אחראי על השואו. בבית המקביל נתניה שלטה וסיימה במקום הראשון ללא הפסד, מהמקום השני עלתה לרבע הגמר הוד"ש בעקבות יחס סלים עדיף (אותו מאזן נצחונות כמו רעננה ועפולה).

בסשן השני רמה"ש סיימה ראשונה את בית ג' עם 3 נצחונות, 2 מהם על חודה של נקודה. במקום השני סיימה הפועל ר"גבעתיים, שגם ניצחה בדרבי קטן את היריבה העירונית במשחק שקבע מי תעלה לשלב הבא. בבית ד' היתה זאת חבל מודיעין שסיימה גם כן במאזן נקי מהפסדים, אשקלון סיימה שניה.

בשלב רבע הגמר קרית מוצקין גברה 14:12, והתקדמה לחצי הגמר שם תפגוש את נתניה שניצחה 12:10 את אשקלון. הוד"ש גברה על חבל מודיעין 16:14, והעולה האחרונה לפיינל פור היתה ר"גבעתיים שניצחה 15:12 את גליל עליון. בחצי הגמר קרית מוצקין ניצחה את נתניה 15:14 מסל ניצחון דרמטי של שליו לוגשי, ר"גבעתיים גברה על הוד"ש 7:8. בגמר כאמור היו על האורדונים שניצחו 14:12 וזכו בטורניר.