רוטבארט מצטרף לר"ג

חיזוק משמעותי לעולה החדשה לליגה הלאומית מכבי עירוני ר"ג, שצירפה לסגל המרשים שבנתה עד כה גם את הסנטר רוברט רוטבארט. רוטבארט חוזר לשחק אחרי פציעה שהשביתה אותו בעונה החולפת, כשבהופעה לפני כן שלו בלאומית היה רמה אחת מעל על הליגה והוביל את קרית גת לגמר הפלייאוף.


| safsal

 

הקבוצה של אורי קוקיה ממשיכה במסע הרכש המסקרן שלה הקיץ, ומצרפת לשורותיה את הסנטר רוברט רותבארט שיחלוק את עמדה 5 עם יוני ניר. עבור רותבארט (34, 2.17) תהיה ר״ג התחנה השלישית בליגה הלאומית (השניה בפועל) כאשר לפני 3 שנים לבש את מדיה של מכבי ק״ג והגיע איתה לגמר הפלייאוף, ואשתקד החל להתאמן עם אליצור ״איתו״ אשקלון אך נפצע סמוך לפתיחת העונה ולא נטל בה חלק.

רותבארט, שהחלים מהפציעה ממנה סבל בעונה שעברה, עבר קריירה מרשימה בארץ ובאירופה. את עונת השיא של רשם במדי עירוני נהריה בליגת העל בעונת 2014/15, כשתחת רועי חגאי היה לאחד הישראלים הדומיננטיים בליגה (13.3 נקודות ו- 8.7 ריבאונדים למשחק). במדי ק״ג קלע 18.9 נקודות והוסיף 13.3 ריבאונדים למשחק.

רמת גן מצטרפת לערים מוכרות יותר ומוכרות פחות בהן עבר הסנטר - מראסינג פריז שם החל את הקריירה המקצוענית שלו, דרך גליל עליון, באניה לוקה הבוסנית, נהריה, נתניה, ליובילאנה הסלובנית, גידיניה הפולנית, פאמוקלה הטורקית, הפועל ת״א, אילת, ולה-פורטל הצרפתית תחנתו האחרונה בליגת העל הישראלית הייתה הפועל ב״ש, אליה הצטרף באמצע העונה שעברה.