רמלה דילגה לשלב הבא

אליצור רמלה לא התקשתה היום במשחק השני שלי בבועת היורוקאפ מול היריבה הטורקית, והביסה אותה 97:63. רמלה מסיימת את שלב הבתים שלה במאזן טוב ותחכה לסיום שאר הבתים כדי לדעת מי תהיה היריבה שלב בשמינית הגמר. בנייז'ה לייני היתה רחוקה אסיסט אחד מטריפל דאבל. (צילום: fiba europe)


| safsal

 

אם במשחק הקודם לרמלה לקח מחצית וקצת כדי לברוח ליריבה שלה, היום המשחק כבר היה בשליטה שלה מההתחלה. רמלה נראתה מצויין בהתקפה (60% מהשדה) ובגנה כשהיא חוטפת 11 כדורים ועוצרת את אורמנספור על 63 נקודות בלבד. רמלה מסיימת את הבית במקום הראשון במאזן של 2 נצחונות, כשהיריבה שלה בשלב הבא תיקבע לפי המאזנים בבתים האחרים.

 

אורמנספור 63 - אליצור רמלה 97

רמלה פתחה טוב את המשחק כשהיא נראית חדה בהתקפה ומציגה משחק קבוצתי טוב, שהובילה אותה ליתרון קל של 2-6 הפרש רוב הרבע הראשון. חדירה קלה בצבע של דיוואנה בונר ומיד לאחר מכן חטיפה של טיפאני מיטצ'ל בהכנת כדור של הטורקיות הסתיימה ב-2/2 מהקו חתמו את הרבע הראשון על 24:19 לרמלה.

רמלה המשיכה ביכולת הטובה משני צידי המגרש ועם ריצת 10-2 (אחרי שלשה של נעמה שפיר) ברחה ליתרון דו ספרתי - 34:21. גם פסק זמן של הטורקיות לא עזר להם כשרמלה התנפלה על המגרש, חטפה כדורים והענישה מיד בצד השני ועם סל ועבירה של בוזיצה מויוביץ’ הפער כבר טס ל-42:21. רמלה המשיכה לשלוט במשחק והמשיכה לייצר נקודות די בקלות בדרך ל-53:28 בהפסקה.

קצב הקליעה של רמלה נרגע במחצית השניה, כשהיא בעיקר החטיאה מחוץ לקשת בדקות הראשונות. למרות זאת גם רואמנספור היתה רחוקה מלהרשים בהתקפה והפער של רמלה נשאר באוזר ה-20 הפרש כשמיטצ'ל ואלכס כהן קלעו בצבע. סל באזר של מיטצ'ל שרצה את כל המגרש בדרך ל-2 קלות סגר את הרבע השלישי על 70:50 רמלה.

ברבע האחרון רמלה שוב דרסה את היריבה הטורקית, ולא נתנה לאורמנספור לחשוב אפילו בכיוון של להוריד את ההפרש. ריצת 20-2 בהובלת שפיר ובונה הביאו את הפער כבר לאזור ה-40 הפרש, ואחרי כמה דקות של גארבג' טיים בהן הטורקיות נראו אבודות זה נגמר ב-97:63 אחרי שלשה של מאי נשר.

קלעו לרמלה: דיוואנה בונר 23 (7 רב'), בנייז'ה לייני 22 (11 רב', 9 אס', 3 חט'), טיפאני מיטצ'ל 21 (5 רב', 5 אס', 3 חט'), נעמה שפיר 12 (7 רב', 5 אס'), אלכס כהן 9 (5 רב'), בוזיצה מויוביץ’ 5, מאי נשר 3, אלכס גיטצ'נקו 2.