שבוע גביע גם בארצית

עכשיו שגביע המדינה כבר מאחורינו, אפשר להתפנות לשבוע גביע האיגוד, שיהיה לא פחות מעניין (אבל כנראה עם קצת פחות צופים). הסינדרלה הפועל כפ"ס מאמנים תנסה להמשיך עוד צעד במפעל כשתתארח אצל מכבי חדרה, מכבי שהום מארחת את הפועל חבל איילות. הגומלין ביום רביעי.


| ענר חתואל

 

אחרי שהפועל ירושלים זכתה בשבוע שעבר בגביע של הגדולים, השבוע מגיע תורו של גביע האיגוד להעביר הילוך. המסורת שהחלה בשנה שעברה תתקיים גם השנה, כשגם המשחק הראשון וגם הגומלין של חצי הגמר ישוחקו באותו שבוע. בצד הדרומי נקבל שיחזור מסקרן של גמר הגביע מהעונה שעברה, כשהפועל חבל איילות (מקום 5 בליגה) תנסה להחזיר למחזיקת הגביע מכבי שוהם (מקום 9) על ההפסד הכואב בגמר ההוא. שוהם מצידה תנסה להיות הראשונה שעושה בק-טו-בק מאז הפועל תל אביב. במפגש הראשון ביניהן בליגה הייתה זו שוהם שניצחה בבית 72:65.

בצד הצפוני, הסינדרלה של המפעל, הפועל כפר סבא מאמנים, מקום רביעי בליגה א' מרכז, תנסה לקחת את המסע הקסום שלה עוד צעד כשתפגוש את הפועל חדרה מהארצית. בסיבוב הקודם כפ"ס הדהימה כשהדיחה את מוליכת הדרום הפועל חבל מודיעין ותנסה לעשות זאת גם הפעם. חדרה, מקום 7 בארצית צפון, תנסה לנצל את היתרון האיכותי שלה בסגל כדי להפוך את העונה הדי מאכזבת שלה עד כה לטובה הרבה יותר, עם העפלה לגמר הגביע.

 

סדר המשחקים:

יום ראשון:
מכבי שוהם – הפועל חבל איילות (17:00, אולם ניצנים, שוהם).

מכבי חדרה – הפועל כפ"ס מאמנים (20:00, תיכון חדרה).

יום רביעי:

הפועל חבל איילות – מכבי שוהם (19:00, קיבוץ יטבתה)

הפועל כפ"ס מאמנים – מכבי חדרה (20:30, אולם אופירה נבון, כפ"ס)