שוב איתנו - הספסליג!

אחרי למעלה מעשור שליגת החלומות של ספסל כמעט ולא היתה פעילה (עם קפיצה מדי פעם לליגת העל לנשים) - היא חוזרת אלינו. המערכת החדשה שלנו מחכה לכם כבר, ואתם מוזמנים להירשם לקראת מחזור פתיחת העונה ביום שלישי הקרוב. תהנו! (Desk Vectors by Vecteezy)


| safsal

 

לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו התגעגענו. אי שם בתחילת העשור הקודם ספסל הביאו את הקונספט של ליגת החלומות של ה-ESPN בגרסא עברית, ועכשיו אחרי יותר מדי אתגרים טכנלוגיים ולוגיסטיים שמחים להכריז שיש לנו מערכת חדשה שנבנתה במיוחד עבורנו. ותודה ענקית לעומר שחר המתכנת יקיר המערכת שבנה לנו אותה!

המערכת עדיין בשלבי הרצה, מניחים שפה ושם יהיו באגים (ואתם מוזמנים לדווח לנו כדי שנתקן אותם), אבל בסה"כ היא מוכנה למשחק ואנחנו מתחילים כבר ביום שלישי הקרוב עם המחזור ה-13 של הליגה הלאומית. אז יאללה, ההרשמה פתוחה, יש לכם זמן עד יום שלישי ב-18:30 לבחור חמישיות, תנו בראש!

לכניסה לספסליג

 

מה זה בכלל ספסליג?

למקרה שאתם לא מכירים, ספסליג היא הגרסא של אתר ספסל למשחק ליגת החלומות שניתן למצוא ברחבי הרשת במקומות אחרים כמו ערוץ הספורט ומנהלת ליגת העל. אתם מקבלים תקציב, וממנו צריכים להרכיב את החמישיה שלכם כשאתם יכולים לבחור מכל שחקני הליגה. על כל שחקן בחמישיה שתבחרו תקבלו ניקוד בהתאם למדד שהוא יצבור באותו השבוע. שחקן לא שיחק? קיבלתם 0 נקודות. גם על המאמנים מקבלים ניקוד - אם הם ניצחו.

נשמע קל? יש כמה הגבלות - אסור לבחור יותר משני שחקנים מאותה קבוצה, אסור לחרוג מהתקציב (לכל שחקן מחיר שונה), ומשבוע לשבוע מותר להחליף רק 2 שחקנים. מאתגר, אבל אפשרי.

* הערה חשובה לעונת קורונה - במחזורים בהם יהיו משחקים שידחו מעבר לשבוע ממועדם המקורי, המשחקים האלו לא יחשבו בניקוד השבועי של המחזור. כלומר אם במחזור ה-13 המשחקים של הוד"ש נגד רעננה ועכו נגד ר"גבעתיים ידחו, בניקוד השבועי יחושבו רק 5 משחקים.

 

יש פרסים?

לא ממש, אבל אם תהיה הענות רחבה למשחק ונראה שיש עניין בקרב הציבור, נארגן משהו. רוצים לתת חסות למשחק ולהציע פרס משלכם? אנחנו פה.
Desk Vectors by Vecteezy