שינויים והחתמות בלאומית נשים

רמה"ש השאירה לעונה נוספת את מלכת הסלים של הליגה הדר לוי, וצירפה גם את לי קפיטולניק שמגיעה מיבנה. בני יהודה צירפה את טלי בן ישי ששיחקה בעונה החולפת בגלבוע, גם מג'דל כרום סגרה סגל עם ההחתמה של עלית כהן ועדן מצארווה.


| safsal

 

מלכת הסלים של הליגה הלאומית בעונה החולפת סיכמה לעונה נוספת ברמה"ש גל מהלאומית נשים. הדר לוי (26, 1.68) קלעה בעונה החולפת כ-18.6 נק' למשחק, כולל משחק שיא של 31 נקודות נגד בני יהודה. מי שעוד תצטרף לקבוצה של גלית מוסאי היא לי קפיטולניק (26, 1.61), ששיחקה בשנתיים האחרונות באליצור יבנה. קפיטולניק קלעה העונה כ-7.6 נקודות בממוצע.

אחרי שנראה היה שהצדדים לא הגיעו להסכם, בסופו של דבר טלי בן ישי חתמה בבני יהודה. בן ישי (37, 1.65) שיחק בשנתיים האחרונות בהפועל גלבוע קרן, ובעונה האחרונה כשהיא קולעת קרוב ל-10 נק' למשחק עזרה לקבוצה לסיים במקום הראשון במה שבסוף לא התממש לעליית ליגה. בן ישי היא אחת השחקניות המעוטרות בליגה עם 7 עונות בהן נבחרה לחמישיית העונה, פעמיים לשחקנית העונה וזכתה באליפות אחת עם הפועל פ"ת ב-10/11.

מג'דל כרום שבעונה שעברה התבססה בעיקר על שחקניות מקומיות, תמשיך להתבסס על הסגל הקיים גם בעונה הקרובה, וגם צירפה הקיץ שתי שחקניות רכש. הראשונה היא עלית כהן (28, 1.76), השניה היא עדן מצארווה (24, 1.67), שתיהן שיחקו העונה יחד באליצור נתניה. כהן שנבחרה בעונת 16/17 לשחקנית ההגנה של הליגה קלעה בעונה החולפת כ-9 נק' למשחק, מצארווה קלעה קרוב ל-6.5.