שפיר חוזרת, הופקינס בחולון

אחרי שנת הפסקה נעמה שפיר חוזרת לשחק והצטרפה לסגל החזק הנבנה ברמלה, כשגם המתאזרחת דרו אדלמן קרובה לסיכום בקבוצה. צ'לסי הופקינס שסיימה את העונה החולפת כמלכת האסיסטים נפרדה מאשדוד אחרי 3 עונות ועברה לאליצור חולון.


| safsal

ללוח ההעברות המלא של הקיץ

 

אליצור רמלה קרובה לסגור סגל מרשים במיוחד לקראת העונה הבאה. לצד הזרות הייטאוור, מיטשל וקאפר יעמוד סגל ישראלי מרשים שיכלול את שפיר, בארון, כהן, גיטצ'נקו, נשר וכנראה גם אדלמן שקרובה להצטרף.

דרו אדלמן (25, 1.93) שיחקה בעונה האחרונה באשדוד והעמידה ממוצעים של 8.4 נק' ו-5.2 רב', ורמלה צפויה להיות התחנה השלישית שלה בארץ אחרי ששיחקה גם ברמה"ש. בתחילת החודש דווח שהמתאזרחת הצטרפה לליגת פיתוח בארה"ב עם אפשרות שחרור, ודווח שבמידה והליגה הישראלית תיפתח השחקנית תשתחרר מאיסט ביי.

קאמבק מעניין בעמדת הגארדית הישראלית הבכירה, כשנעמה שפיר (30, 1.70) תחזור לשחק אחרי שנת הפסקה וגם תחזור לשתף פעולה עם המאמנת שירה העליון שאימנה אותה ברמת חן. שפיר, שחקנית נבחרת ישראל, שיחקה בעבר 3 עונות ברמלה וגם זכתה עם הקבוצה בגביע המדינה בעונת 13/14. בעונת 16/17 זכתה באליפות עם מכבי בנות אשדוד. בעונת 18/19 שפיר קלעה 9.6 נק' למשחק ומסרה 4.7 אס'.

 

גם חולון רשמה השבוע החתמה מרשימה כשצירפה את גברת טריפל דאבל, צ'לסי הופקינס (30, 1.73). הופקינס שנמצאת בארץ מאז עונת 13/14 שיחקה בבנות הרצליה, מכבי רמת חן ובשלוש השנים האחרונות במכבי בנות אשדוד איתה זכתה בדאבל. יש לה בארון שני גביעי מדינה נוספים ותואר שחקנית העונה מ-16/17, ומספר רב של משחקים אותם סיימה עם טריפל דאבל. את העונה האחרונה סיימה כמלכת האסיסטים של ליגה עם 8.2 בממוצע למשחק, לצד 13.6 נק' ו-8.3 רב'.