13 נק' לגינת ביורוקאפ

המטרופוליטן 92 רשמו אמש נצחון ראשון ביורוקאפ (על אולם הגרמנית) כשתומר גינת סיים עוד משחק בדו ספרתי באחוזים טובים. ברשיה של טי ג'י קליין הובסה בחוץ, נצחונות לבדאלונה ומלאגה. איתי שגב וגראוולין דנקירק עברו שלב בגביע הצרפתי. (צילום: Harry Langer)


| safsal

 

אחרי שני הפסדים המטרופוליטן 92 של תומר גינת השיגה ניצחון יורוקאפ ראשון העונה, 86:80 בחוץ על אולם הגרמנית. המשחק היה צמוד מאוד כשאף קבוצה לא הצליחה לברוח ליתרון דו ספרתי, וברבע האחרון הצרפתים העבירו את היתרון אליהם ושמרו עליו עד הסיום. גינת רשם עוד משחק טוב עם 13 נקודות (5/7 ל-2).

עוד ביורוקאפ ברשיה בה משחק טי ג'י קליין הובסה בחוץ 76:95 מול מורנר בר המונטנגרית. מורנר פתחה את המשחק בסערה והובילה כבר 2:17 בפתיחה, ומשם המשיכה להובילה ביתרון דו ספרתי גבוה (24 בשיא) עד הסיום. קליין סיים עם 3 נקודות. בדאלונה (ללא שון דוסון הפצוע) גברה 91:72 בחוץ על באקשהיר הטורקית, מלאגה (ללא גל מקל) ניצחה בבית את בודוצ'נוסט המונטנגרית.

גראוולין דנקירק ואיתי שגב עברו את הסיבוב הראשון בגביע הצרפתי, אחרי ניצחון 81:79 על סופלוויירסהיים (אל תתפסו אותנו בתרגום המדוייק של שם הקבוצה...). דנקירק רשמה קאמבק גדול ברבע האחרון והצליחה לחזור מפיגור דו ספרתי עם ריצת 15-0, והמשחק הלך להארכה בשוויון 70. תוספת הזמן היתה צמודה והפכפכה, בסיומה דנקירק ניצחה משתי זריקות עונשין מדוייקות. שגב שיחק 14 דקות וקלע 4 נקודות.