שלישיית זרות חדשה לאשדוד

מכבי בנות אשדוד נפרדה משלישיית הזרות שלה, והחתימה במקומן את קאדיג'ה קייב ששיחקה העונה ברמה"ש, את דניאל אדאמס שחוזרת לקדנציה שלישית בדרום, ואת אלכסיס פיטרסון שגם היא כבר שיחקה בעבר בארץ. גלעד כץ המאמן ממשיך על הקווים, עטר ולוקס לא ימשיכו.


| safsal

 

מכבי "בן" בנות אשדוד החלה בהכנות לעונה הבאה, עם החלפת הזרות. ויקטוריה ויויאנס, קריסטל ברדפורד וצ'לסי הופקינס (ששיחקה 3 שנים בקבוצה) לא ימשיכו, ובמקומן הוחתמו 3 זרות חדשות. הראשונה היא אחת הזרות הטובות והאהובות שעברו כאן בארץ וחוזרת לקדנציה שלישית במועדון - דניאל אדאמס (30, 1.88 מ'). אדאמס שיחקה באשדוד בעונת 18/19 ושנתיים קודם לכן בעונות 12/13 - 13/14 בהן זכתה עם הקבוצה באליפות וגביע. בין לבין העבירה גם עונה באליצור חולון, ואת העונה האחרונה העבירה בטורקיה בקבוצת Gundogdu Adana Basketbol שם קלעה 25.5 נק' למשחק (שניה בליגה) לצד 9.5 רב'.

זרה נוספת שחוזרת לעוד עונה בארץ היא אלכסיס פיטרסון (25, 1.70 מ'), שבעונת 18/19 שיחקה בהפועל פ"ת. פיטרסון שיחקה העונה בפולין במדי UMCS Lublin וקלעה 18.7 נק' למשחק (שניה בליגה) כשהיא מוסרת 5.1 אס' וחוטפת מעל 2 כדורים למשחק. הזרה השלישית היא קאדיג'ה קייב (25, 1.90 מ') ששיחקה העונה ברמה"ש ועונה לפני זה שיחקה בהפועל פ"ת. את העונה קייב סיימה עם ממוצעים של 19.9 נק' ו-17.8 רב'.

בגזרת הישראליות עוד אין החתמות חדשות, אבל מי שלא ימשיכו הן עדי לוקס ששוחררה מהקבוצה ושני עטר שעבר למכללות.