לאומית: דשילדס בר"ג, צ'ה בוב בנתניה

חלון ההעברות של הליגה הלאומית בעיצומו ואנחנו עם כמה עדכונים מהימים האחרונים: מכבי עירוני ר"ג התחמשה בזר שני שכבר מוכר לנו כאן בארץ - קרון דשילדס ששיחק העונה בעפולה. נתניה השאירה בשורותיה את הזר ברייס וושינגטון וצירפה גם זר חדש, צ'ה בוב שמגיע מצ'ילה, ואת עמית אהרוני שסיים גיל נוער במכבי ת"א.


| safsal

 

העולה החדשה ללאומית מכבי עירוני ר"ג ממשיכה לבנות במרץ לקראת העונה הבאה, והיום סגרה את מצבת הזרים שלה עם החתמתו של קרון דשילדס המוכר לטובה בליגה. הפוינט גארד האמריקאי (28, 1.92) ימשיך לתחנה השלישית שלו בארץ הקודש, אחרי ששיחק חצי עונה בעפולה (עקב פגרת הקורונה) עונה אחת בחיפה, איתה גם זכה באליפות לפני שנתיים. במרץ האחרון הוחזר לארץ כדי לעזור לעפולה להתמודד עם רצף ההפסדים שלה, אבל אחרי משחק בודד (בו קלע 22 נק') הליגה הופסקה. כאמור דשילדס יהיה הזר השני של ר"ג אחרי שגאני לאוול הצטרף בשבוע שעבר.

גם אליצור עירוני נתניה סגרה צמד זרים לעונה הבאה. ברייס וושינגטון, אחד הזרים היעילים העונה בליגה (מדד 24.9, שלישי בליגה) ימשיך לעונה נוספת. וושינגטון (24, 2.03) הוביל השנה את צעירי נתניה עם 18.5 נק' למשחק לצד 9.9 רב', 3 אס' ו-2.7 חט' למשחק. לצידו הוחתם צ'ה בוב (24, 1.98), סווינגמן אמריקאי ששיחק בעונה האחרונה בצ'ילה. בעונה החולפת העמיד ממוצעים של 21.3 נק' ו-5 רב'. ההחתמה השלישית של נתניה השבוע היא עמית אהרוני (18, 1.85), רכז קבוצת הנוער של מכבי ת"א ושל נבחרת הנוער שזכתה בקיץ שעבר באליפות אירופה דרג ב'. אהרוני עשה בשנים האחרונות חיל בליגת הנוער וזכה במספר תארים עם קבוצת הנוער הצהובה, ונכלל גם בסגל הקבוצה הבוגרת בליגת העל.