"מהתצוגות ההתקפיות החלשות שלנו"

במכבי תל אביב מאוכזבים מההפסד לבאיירן מינכן (70:52), שכלל את אחד מתצוגות ההתקפה הרעות בתולדות המועדון. קלויארו: "אי אפשר לנצח כשאנחנו משחקים כל כך רע בהתקפה", אוואנס: "איבדנו את הביטחון". (צילום: אלעד גולדשטיין, מכבי ת"א - עמוד האינסטגרם הרשמי)


| רוני כהן

 

 

עם רצף של 3 נצחונות יורוליג, מכבי תל אביב קיוותה לרשום אתמול ניצחון חשוב נוסף במפעל. אלא שבפועל היא חטפה הפסד 70:52 כואב מבאיירן מינכן, שפגע קשות בחלום ההעפלה לפלייאוף. מעבר לתסכול בשל משמעות ההפסד, במכבי המומים מהתצוגה ההתקפית הדלה של הקבוצה, שנעצרה על 52 נקודות בלבד. מדובר באחת התצוגות ההתקפיות הגרועות בתולדות הקבוצה, שמסרה במשחק 5 אסיסטים בלבד לעומת 14 איבודים וסבלה מאחוזי קליעה נמוכים מכל הטווחים, כולל 16% משלוש.

"אני חושב שזו הייתה אחת התצוגות ההתקפיות החלשות שלנו", הודה באכזבה אבי אבן בסיום. המאמן הזמני, שיחזור בקרוב לתפקידו עם הבראתו של יאניס ספרופולוס והצוות המקצועי, הצביע על בעיית הקליעה כגורם מרכזי בהפסד: "קלענו 3 מ-18 מהשלוש, זה 16% וזה נורא. לצערי זה פגע לנו בבטחון. לא נכנסנו לשטף ולא הצלחנו להביא את האיכויות שלנו לידי ביטוי".

קינן אוואנס הוסיף: "זה לא היה הערב שלנו בכל מובן אפשרי. לא נכנסו לשטף המשחק. במחצית השניה איבדנו את הביטחון ויצאנו לגמרי ממתכנית המשחק שלנו". אנג'לו קוליארו הוסיף: "היו לנו רק 5 אסיסטים הערב. אנחנו לא יכולים לנצח קבוצה טובה כמו באיירן כשאנחנו משחקים כל כך רע בהתקפה. אנחנו צריכים להבין למה הופענו ככה ולחזור לעצמנו במהירות".