על: קרית אתא פירקה, הדרבי צהוב

נציגת הקריות הביסה בבית את השכנה מחיפה וחזרה לנצח אחרי רצף הפסדים לא נעים. גם ירושלים השיגה ניצחון די קל על גליל עליון, חולון ונס ציונה העיפו שלשות אחת על הראש של השניה ובסוף הסגולים ניצחו. אה והיה גם דרבי ששוב היה צמוד ושוב הסתיים בניצחון צהוב. (צילום: מנהלת ליגת העל)


| צוד בדיחי

 

איזה מחזור מה נגיד מאיפה להתחיל מגליל עליון קליל. נסענו עד ירושלים אכלנו אשתנור במפלצת, כפרה על ירושלים איזה קבוצה חמודה איך לקחו לנו את יונצ'ו עשר דקות לפני המשחק מולם, אם אני ראדיסב צ'ורצ'יץ' אני תובע אותם דיבה בדיעבד.

אני יודע שאתם שואלים את עצמכם מתי ייגמר המסביב ואני אגיע למשחק עצמו, זה גם מה שאני שאלתי את עצמי לגבי השחקנים שלנו. לזכותם יאמר שלרבע השני הם הגיעו ושיחקו אותה בענק, לחובתם יאמר שבמחצית כבר חתכו הביתה לקיאקים. אם צריך להסביר יותר מזה אני אסביר שהרבע השני היה היחיד שבו גליל נתנה פייט, שאר הזמן ספידי סמית' חגג על המגרש, דפק לנו 19 נקודות ו-12 אסיסטים וולקאם לעונה אדון ספידי סמית'. נגמר 89:70 וואלק ידענו משחקים יפים יותר.

קצת מערבה משם נס ציונה באה לאולם הפחים יעני לא הפחים הטוטו, אבל האולם הביתי של חולון קיצר הבנתם, באה נסצי בום נתנה לחולון 92 נקודות על הראש שלהם בבית. הישג יפה מאד לא אכחיש רק חבל מבחינת נס ציונה שחולון קלעה 107 נקודות והכלל בכדורסל אומר מי שקולע יותר נקודות הוא המנצח, אבל אל דאגה גם המפסידים מקבלים נקודה שיהיה להם להתנחם. עכשיו אל תבינו לא נכון זה לא שנסצי באה לקישוט, רבע ראשון היה תיקו, רבע שלישי ניצחה 4 הבדל, אבל זה לא עוזר הרבה כשאת הרבע השני היא הפסידה ב-10 נקודות ואת הרביעי ב-9. סך הכל יוצא לכם 15 הפרש שזה בדיוק 107 פחות 92, תראו מה זה אצבע אלוקים מהקדוש ברוך הוא אין מקרה בעולם.

אריק גרין במשחק פסיכי נתן 28 דקות ו-6 חטיפות גם כן. למי שמודאג אין לכם מה לדאוג, די ג'יי קופר שוב נתן 13 אסיסטים מה שאומר שבמצטבר יש לו העונה משהו כמו שבעת אלפים חמש מאות אסיסט, עד שנסיים את סיכום המחזור כבר יהיה שבע שש מאות. אני יודע שזה לא הגיוני אבל זה די ג'יי קופר, חברים וחברות. זה האיש.

מי כן שיחקה הגנה? קרית אתא. איך אני יודע? כי היא השאירה את הפועל חיפה על 58 נקודות בלבד, צרפו לזה את העובדה שקרית אתא קלעה 83 נקודות ותוכלו לגלות בעצמכם מי ניצחה במשחק, ואפילו באיזה הפרש. כמו כן ראוי לציין כי ברבע השלישי קלעה הפועל חיפה 7 נקודות, מה שמהווה שיפור מהרבע הרביעי במשחק נגד הפועל ירושלים שם היא קלעה רק 5 נקודות. מסקנה: עם הרבה עבודה קשה והתמדה יגיע שיפור בהישגים, ככה הייתי כותב לתלמידים בתעודות והנה זה קרה ברוך השם. כל הכבוד הפועל חיפה. ואני כבר לא מורה, אבל זה כבר סיפור אחר.

משחק רביעי ואחרון להיום (אז מה אם שלחתי את זה לעורכת ב-1:10 אל תהיו קטנוניים, גם העורכת לא) שתי קבוצות קטנות משולי הליגה נפגשו. חיפשתי פרט פיקנטי על המשחק בסוף מה גיליתי ששתיהן מאותה עיר, אז זה יעני מגניב כזה. אחת הפועל תל אביב השניה מכבי וגם כן מאותה עיר. וכמה אכילת ראש לפני הדרבי, מכבי לא מביאה כרטיסים להפועל, בעצם כן, בעצם רק חלק מהכרטיסים, בעצם סבבה אבל רק לאוהדים מעל גיל 84 ובעלי צליעה ברגל שמאל. שחררו מכבי באמא שלי שחררו, מהתקציב פיצוחים שלכם גליל מחתימה שני סנטרים ורכז יוצר, כמה יללות אפשר לשמוע יא ראבי אכלתם את הראס.

לענייננו הדרבי עצמו היה מותח צמוד מדי פעם מכבי קצת ברחה נגיד בסוף הרבע הראשון היא סיימה ביתרון שבע, 28:21 (שני מספרים שבתורם מתחלקים גם הם בשבע), אבל הפועל מיד צמצמה. בסוף מה אפשר לעשות מכבי ניצחה שזה דבר קצת מפתיע בהתחשב בזה שבעונה שעברה הם לא הצליחו לנצח דרבי, אבל כמו שכבר אמרנו לעיל, הרבה עבודה התמדה ובעיקר ים של כסף בסוף תצליחו לנצח דרבי בשיניים. אלכס פוית'רס עם 20 נקודות היה הקלעי המוביל של הצהובים וג'ייקובן בראון עם 35 נקודות הוביל את האדומים. אה רגע, זה לא הנקודות זה הדקות שלו. הנקודות זה רק 18. אם היה קולע 35 נקודות, הפועל הייתה מנצחת.

 

 

.