לוח העברות לאומית - קיץ 2020

15 קבוצות ינסו להתמודד על כמות לא-באמת-ידועה-כרגע של כרטיסים לליגת העל. 15 קבוצות ינסו שלא לעמוד קרוב ל- 3 המקומות שמורידים לארצית (ובליגה הזאת כבר למדנו שהכל אפשרי). הקיץ בעיצומו, ולוח ההעברות המלא של הליגה ממתין שתחוו עליו את דעתכם.


| safsal

 

אליצור יבנה

מאמן: שי סגלוביץ'

הצטרפו: עידו שבת (נס ציונה), אלירן חדד (אשקלון), סול לשם, אמיתי לוי (ר"ג), ניב ברקוביץ (הפועל חיפה), לי רוברטס (אורוגוואי), קני מניגולט (ליגה אסייאית)
נשארו: אלעד הופמן, עדן דוידסקו
עזבו: דור גולדנברג (קרית אתא), נועם פוקס (רעננה),

 

הפועל ר"ג / גבעתיים

מאמן: מתן חרוש

הצטרפו: יובל חיים (אשקלון), הראל רינסקי (מכבי ת"א), גל שטרנברג (נתניה), מייק הולטון (צרפת), ג'רמי קומבס (שבדיה), שקד ירושלמי (גליל), גיא לביא (רעננה), גיל נויוביץ (נוער הוד"ש)
נשארו: גיא פלטין, תומר דרוקר, נדב אלקיים
עזבו: גל חלמיש (ארצית), תומר זלמנסון (ר"ג), איגור מאיור (עפולה), אלונזו קולמן (אשקלון), אורן מנסקי (הוד"ש), קווין קייפרס,

 

עירוני "יובלים" רעננה

מאמן: עופר ברקוביץ'

הצטרפו: אופק מלכה (הרצליה),רום קורנליוס (מוצקין), ניתאי רוזנברג (עמק חפר), תומר לוינסון (אשדוד), נועם פוקס (יבנה), אוסטין פרייס (בולגריה), ג'יימס פאדג'ט (שוויץ), גולן מיכאלי (הולנד), יובל בר (נוער)
נשארו: ירין איינהורן, איתי גבע, יהל מלמד
עזבו: אוראל טרוצקי (חולון), יאיר קרביץ (הרצליה), גלעד מלניק (פ"ת), תומר פורת (נהריה), גיא לביא (ר"גבעתיים), טיילור ווידמן, אנטינו ג'קסון

 

מכבי הוד השרון

מאמן: אלון שטיין

הצטרפו: ים סלמן (נתניה), תום ספקטור (חבל מודיעין), עומר פולג (קרית ביאליק), שיר מוריאדי (חולון), אפי טיומקין (אשדוד), אורן מנסקי (ר"גבעתיים), קסבייר מון (קנדה)
נשארו: הראל דדון
עזבו: עידן פז (אשקלון), יריב עמירם (חבל מודיעין), שחר עמיר (ר"ג), טרבון יוז, ג'ימי הול (עפולה), גיא עלוש (מוצקין), יונתן רבינוביץ (רחובות)

 

 

אליצור נתניה

מאמן: רובן נייברגר

הצטרפו: עמית אהרוני (מכבי ת"א), יונתן לוי (שוהם), בוריס בוגוסלבסקי (נחל שורק), שגיא זילברשלג (נוער כפ"ס), רועי נבארו (צפת), רועי פריצקי (כפ"ס), צ'ה בוב (צ'ילה), נווה בן שמן (אילת),
נשארו: איתי מושקוביץ, בן ספויקויני, סער יהודה, בן ספויקויני, סער יהודה,
עזבו: ים סלמן (חבל מודיעין), גל שטרנברג (ר"גבעתיים), רז אדם (הפועל ת"א), תומר אסייג (עפולה), ראשד מאדן

 

עירוני קריית אתא

מאמן: שרון אברהמי

הצטרפו: ג'ף גריי (אילת), אוראל לב (חבל מודיעין), מרליין ויל (טורקיה), דור גולדנברג (יבנה), עמית ראובן (גלבוע גליל), איגור סימין (רמה"ש), איתי וינטראוב
נשארו: רועי נציה, אלייז'ה הירש,
עזבו: דניאל דנינו (חבל מודיעין), מתן וילהלם (נתניה), שגיב דוד (אשדוד), אביב נטף (מודיעין)

 

מכבי קריית מוצקין

מאמן: רועי פרל

הצטרפו: רום גפן (עפולה), גיא עלוש (הוד"ש), ים בן שבת (עמק חפר), אוהד דקל (נוער עמק יזרעאל), דיונטה סימונס, ברנדון רנדולף (אוקראינה), שלו לוגשי (נהריה), גל זבק (חיפה), אנדרי קוליש (ב"ש), רז מור (צפת)
נשארו: נועם מטלון,
עזבו: עומר שושני (חבל מודיעין), גיא פרבר (ר"ג), ניב אוזן (עכו), רום קורנליוס (רעננה), תום מעיין (ב"ש)

 

הפועל עפולה

מאמן: רועי חגאי

הצטרפו: טרבון יוז, ג'ימי הול (הוד"ש), איגור מאיור (ר"גבעתיים), יניר בנימין, דין ויינר (מכללות), דיוויד מוסינדי (חבל מודיעין), תומר אסייג (נתניה), תומר כהן (נהריה)
נשארו: מוריאל לוטאטי,
עזבו: מקסים קיקוס (פרישה), רום גפן (מוצקין), לייסדריוס דאן, סטורם וורן (חבל מודיעין), נועם פרץ, קרון דשילדס (ר"ג), אביאל לוי (עכו), קלארק רוזנברג (ב"ש)

 

הפועל גליל עליון

מאמן: ברק פלג

הצטרפו:  עומר טל (הפועל חיפה), אנטוני פישר (הרצליה), פטריק רמברט (טורקיה), גבי צ'אצ'אשווילי (חזר מפציעה), עומרי וורוטיצקי (מכבי רחובות), זיו מעוז, לידור בן דוד (נוער), יהל פלג (נוער עמק יזרעאל), אלון ספיר (אשקלון)
נשארו: חן גיא, די ג'י שארפ,
עזבו: רון סבג (צפת), גוני יזרעאלי (עכו), אופק בן יעקב (נהריה), שקד ירושלמי (ר"גבעתיים)

 

 

אליצור "איתו" אשקלון

מאמן: חנן הירשוביץ

הצטרפו: עידן פז (הוד"ש), אלונזון קולמן (ר"גבעתיים), עומר בן דוד (ר"ג), ג'וש פרואינד (אשדוד), בן אלטיט, חן קראוניק (ב"ש), אלון ששון (עמק חפר)
נשארו: דודו שמריז, פול דילייני, גיא נצר, בן עברי
עזבו: אריאל נבון (חבל מודיעין), יובל חיים (ר"גבעתיים), אלירן חדד (יבנה), רוברט רוטבארט (ר"ג), אור קורנליוס (נס ציונה), אלון ספיר (גליל)

 

הפועל חבל מודיעין

מאמן: נתי כהן

הצטרפו: גיא דותן (רחובות), לייסדריוס דאן, סטורם וורן (עפולה), אריאל נבון (אשקלון), דניאל דנינו (קרית אתא), שחר לזר (הפועל ת"א), עידן רג'ואן (צפת), יריב עמירם (הוד"ש), עומר שושני (קרית מוצקין)
נשארו:
עזבו: עמית ביר כץ (רמה"ש), אוראל לב (קרית אתא), תום ספקטור (הוד"ש), דיוויד מוסינדי (עפולה), רז ניסים כהן (ביאליק)

 

א.ס. רמה"ש

מאמן: גיא קנטור

הצטרפו: גיא רושקין (ר"ג), גיל אמיתי (מכבי חיפה), עמית ביר כץ (חבל מודיעין), ג'קוואן לואיס (יוון), אריק סטאץ (ספרד)
נשארו: אורי חי, אלון גילאי דותן, אדם קליין, ים יהונתן, גיא ארטמן, מוטי מוסקוביץ
עזבו: אמרי אנגל (נחל שורק), אסף סמואל (פ"ת), איגור סימין (קרית אתא), ריקי טארנט, טיירל נלסון

 

 

מכבי אשדוד

מאמן: עופר רחימי

הצטרפו: אריאל ז'אנו (הפועל חולון), רביב פיטשון (עירוני נס ציונה), שגיב דוד (קרית אתא), עבדולאי גויא (טורקיה), אריאל ז'אנו (שוהם), נועם לייש (הפועל חיפה), ארתור רוזנפלד (צרפת), נדב ינקוביץ (נוער מכבי ת"א), עמית אלון (מכבי חיפה), דביר רינגוולד (ירושלים), דוראנד סקוט
נשארו:
עזבו: תומר לוינסון (רעננה), עמית עבו (נס ציונה), ג'וש פרואינד (אשקלון), אפי טיומקין (הוד"ש)

 

 

מכבי עירוני ר"ג

מאמן: אורי קוקיה

הצטרפו: אייל שולמן (נהריה), נועם פרץ, קרון דשילדס (עפולה), תומר זלמנסון (ר"גבעתיים), שחר עמיר (הוד"ש), גיא פרבר (קרית מוצקין), רוברט רוטבארט (אשקלון)
נשארו: יובל רחמילביץ', יוני ניר,
עזבו: עומר בן דוד (אשקלון), גיא אלמשלי, אמיר אבנרי (מודיעין), גיא רושקין (רמה"ש), אמיתי לוי (יבנה)

 

 

הפועל עכו מטה אשר

מאמן: עודד הנדלר

הצטרפו: ג'ורדן לואיס (חיפה), גוני יזרעאלי (גליל עליון), ניב אוזן (קרית מוצקין), אביאל לוי (עפולה), רובי דובל (צ'כיה), טים וויליאמס (שוויץ), דביר אוחנה (נוער גלבוע), גיא סהר (נעם)
נשארו: לירן מורן
עזבו: עידו קוז'יקרו, אופק בוגדנובסקי, אליה סרור, טל פרסלני, בר חג'בי (נעם), אילן נניקשווילי (קרית ביאליק)