הערב: רבע גמר גביע האיגוד

גביע האיגוד מגיע לשלבי ההכרעה (הערב ומחר): שני משחקים על טהרת הליגה הארצית, משחק אחד על טהרת ליגה א׳, וקבוצה אחת שתנסה להפתיע ולהעפיל לחצי הגמר עם טייטל הסינדרלה. וגם: משחקי השלמה בשני המחוזות.


| אלירן כהן

 

משחקי רבע הגמר:
אליצור רמלה - הפועל כפ"ס שלום (19:00, קרית מנחם, רמלה)
הפועל מגידו - מ.ס. צפת דניאל (20:00, המבצר, משמר העמק)
הפועל מבועים \ מרחבים - א.ס. אשקלון (21:00, מבועים)
הפועל נצר סירני - הפועל יפו הצופים (חמישי, 20:00, נצר סירני)

 

אחרי שנתיים ללא הכרעה, יכול להיות שהשנה תהיה לנו מחזיקת גביע איגוד חדשה. האחרונה שהניפה אותו, מכבי שהם (פעמיים ברציפות) הודחה בשלבים הראשונים, ואם אנחנו לא מפספסים שום דבר - השנה תניף אותו - מי שזו לא תהיה - קבוצה שעדיין לא עשתה זאת בעבר. את עיקר העניין ימשוך, כנראה, קרב הצמרת במחוז הצפוני בין הפועל מגידו למ.ס. צפת שחולקות את מקומות 2-3 בטבלה וירצו לנכס לעצמם עוד ציון דרך חיובי לעונה הנוכחית. אליצור רמלה מהמחוז הדרומי תארח את הפועל כפר סבא שלום, ובדרום - מוליכת ליגה א׳ דרום, הפועל מבועים / מרחבים, תפגוש את א.ס. אשקלון ותנסה לחולל סנסציה מקומית ולהעפיל לחצי הגמר.

במשחק על טהרת ליגה א׳ תארח מחר הפועל נצר סרני את הפועל יפו הצופים. שתי הקבוצות משחקות באותו המחוז (א מרכז) ובמפגש הליגה שהתקיים ביניהן העונה גברה נצר סרני, הממוקמת בחלק העליון של הטבלה. עוד הערב - שני משחקי השלמה למחזורים האחרונים בליגה הארצית. בצפון: מכבי קרית מוצקין תחפש ניצחון בכורה כשתארח בביתה את הפועל עכו / מטה אשר. אליצור שומרון תארח את הפועל גלבוע / ברוש. מחר בדרום - אליצור יבנה תנסה להתאושש מההפסד לרחובות, כשתארח בביתה את עירוני קריית אונו.

 

משחקי השלמה בליגה:
מכבי קרית מוצקין - הפועל עכו \ מטה אשר (20:00, נבון, קרית מוצקין)
אליצור מ.א. שומרון - הפועל גלבוע מעיינות ברוש (20:00, תפוח)
אליצור יבנה - עירוני 'שיקו' קרית אונו (חמישי, 19:00, רלף קליין, יבנה)