סטלמך מחזיקת גביע האיגוד ב'

סטלמך פ"ת הגיעה לגומלין עם פיגור 8 הפרש וגם הייתה בפיגור דו ספרתי במהלך המשחק, אבל עם מחצית שניה טובה הצליחה לקחת את ההובלה אליה וניצחה בסופו של דבר ב-15 הפרש וזכתה גם בגביע ובעצם גם בדאבל. (צילום: סטלמך פ"ת)


| שייקה גונן

 

אולם מלא ורעשני כולל עשרות ילדים שהגיעו לעודד עם אמצעי עידוד בהסעה, מופע אורות סטייל NBA בהצגת שחקנים ומשחק על עונה שלמה, שלא נאמר על הדאבל, בין סטלמך פתח תקווה למכבי חולון. זה מה שקיבלנו במשחק הגומלין של גמר גביע האיגוד. חולון הגיעה למשחק עם יתרון של 8 הפרש מהמשחק הראשון, ונראה היה שהיא בדרך לגביע עם יתרון דו ספרתי ברבע הראשון, אבל במחצית השניה סטלמך השתלטה על המשחק והשיגה את הפער הדרוש לה כדי לחגוג עם הגביע בסיום.

ברבע הראשון כאמור סטלמך נקלעה לפיגור דו ספרתי בשלב מוקדם עם איבודי כדור של רז אלבז והחטאות מתחת לסל של יונתן סהר, והוא הסתיים ביתרון לחולון 23:11. לרבע השני עלתה סטלמך עם ריצת 0-7, ולמרות שחולון הגיבה בריצה זהה, סטלמן הצליחה לייצרה מומנטום ולהוריד את ההפרש - והיתרון של חולון בירידה להפסקה הוא 36:31. דקה מפתיחת הרבע השלישי סטלמך עלתה ליתרון ראשון, ו-2 דקות לסיום הרבע כבר השיגה את היתרון הדרוש בדרך ל-61:52 לטובתה בתום הרבע השלישי. ברבע אחרון סטלמך שמרה על הפער המבטיח עם תצוגת כדורסל של עמרי שידלצקי, מאור ממן, יונתן סהר ורז אלבז ובסיום 77:62, זמן לפתוח את בקבוקי השמפניה.

בסוף העונה שעברה בחרה עמותת סטלמך להיפרד מהשם אליצור סטלמך והתחיל את דרכה חזרה בליגה ב'. לעמותה הצטרף שי וורניק, איש הכדורסל הוותיק מפתח תקווה במטרה לקדם את מטרות העמותה. את הליגה במחוז פח תקווה הקבוצה לקחה "בהליכה" בהפרש ממוצע של כ-30 נק' למשחק ללא כל הפסד וכבונוס גם זכייה בגביע האיגוד.