ארצית דרום: המשכיות בפ"ת

מכבי אליצור פ"ת, שהודחה העונה ברבע גמר הפלייאוף, מכוונת גבוה גם השנה ובונה על ההמשכיות בסגל שתיקח אותה לשם. לצד השארתו של המאמן נמרוד כהן, נשאר גם הקפטן אופק לוי והשחקנים אופק חכמון, ניב סלומון וגיא לביא. (צילום: מכבי אליצור פ"ת)


| מאיר פרייליכמן

 

מכבי אליצור פ"ת, שסיימה את העונה במקום השלישי אך הודחה מהפלייאוף כבר ברבע הגמר עם הפסד כפול לאשדוד, ממשיכה את המגמה של השנתיים האחרונות ושומרת על הבסיס של הסגל שהוביל אותה בעונה שעברה. ראשית, החתימו בפ"ת את המאמן נמרוד כהן לעונה נוספת. כהן, שהגיע בתחילת העונה שעברה ממכבים, הוביל את הקבוצה למקום השלישי תוך השגת שני רצפים של נצחונות במהלך העונה, ובעיקר שמר על יציבות שהייתה כ"כ חסרה לפ"ת בעונה הקודמת.

בגזרת השחקנים השאירו בפ"ת את הקפטן והסמל המקומי אופק לוי (22), שימשיך לעונה שישית ברצף בקבוצת הבוגרים. לוי, שגדל בקבוצת הנוער של המועדון, נבחר לחמישיה השניה של העונה ובמעודון ממלאבס מקווים שימשיך את קו העלייה של השנים האחרונות. לאחר הסיכום אמר לוי: "כשחקן בית וקפטן קבוצת הבוגרים אני שמח ומאושר שחתמתי היום לעוד עונה במועדון שאני אוהב וזאת השנה השישית. מצפה לעונה מדהימה ביחד. מודה לאבשלום, אלי ולכל ההנהלה על האמון והרצון להמשיך ביחד".

בנוסף ללוי, ממשיכים לעונה נוספת הסנטר ניב סולומון (30, 2.05), לו זו תהיה העונה השלישית בפ"ת, לצד הקלע אופק חכמון (25, 1.88), שימשיך גם הוא לעונה שלישית. החתמה נוספת, הפעם לעונה שניה, היא של גיא לביא (30, 1.89). הרכז, שלו עבר מכובד בליגת העל ובלאומית, עבר השנה לא מעט פציעות, ובפ"ת מקווים שהוא יוכל להשלים עונה מלאה בעונה הבאה. לביא אמר לאחר החתימה: ״השנה אנחנו באים לעלות ליגה. יש קבוצה חזקה ומוכשרת, אנחנו רצים ביחד שנה שנייה והשנה באים לתת הכל ולשחק כדורסל טוב ומהנה לאוהבי הכדורסל בעיר".