ארצית: מאמן חדש לנחל שורק

לצד ההמשכיות בסגל הקבוצה, את גזרת המאמן בעונה הקרובה יאייש שחקן העבר אופיר פרחי שמגיע אחרי שנה כעוזר מאמן במכבי רחובות. בין הממשיכים בסגל לעונה נוספת תמצאו את אביב קושמקוב, אסף סמואל ואמרי אנגל, ויש גם שני צעירים שמצטרפים לקבוצה. (צילום: חמי קדוסי, מכבי רחובות)


| safsal

 

אופיר פרחי - הוא האיש שינסה להצעיד בעונה הבאה את נחל שורק לעונה יותר מוצלחת מהנוכחית, שהסתיימה במשחקי המבחן להישארות בליגה. הקבוצה נפרדה ממאמנה בעונה החולפת תום כהן, שעבר לאמן את הפועל לוד. פרחי (36), שחקן עבר עם פזם לא קטן בשתי הליגות הבכירות וכן בליגה הארצית, יעמוד לראשונה על הקווים כמאמן ראשי אחרי שבעונה החולפת היה עוזר מאמן במכבי רחובות איתה זכה באליפות המחוז הדרומי. פרחי גם זכה באליפות הליגה הארצית כשחקן עם אותה מכבי רחובות, ושיחק בארצית גם במדי מכבי שדרות וגם בנחל שורק איתה כאמור יסגור מעגל כמאמן בעונה הקרובה.

״שמח להתחיל את קריירת אימון הבוגרים במקום שהייתי בו שחקן." אמר פרחי על החתימה בנחל. "אני מודה על האמון של זיו אוסון ומיכאל בדלוב וכבר מחכה להתחיל לבנות את הסגל ולהתחיל את העונה. מצפה לרתום את כל המועצה והתושבים להנות מהקבוצה.״

 

ועכשיו לגזרת השחקנים. בנתיים 5 שחקנים כבר האריכו חוזה לעונה הקרובה בנחל: הפורוורד אביב קושמקוב (26, 1.92) ממשיך לעונה רביעית במועדון, כשלפני זה שיחק שנתיים במכבי מכבים רעות; הרכז אסף סמואל (28, 1.82) ממשיך לעונה שניה בנחל שורק. קודם לכן שיחק במכבי פ"ת, ולפני זה העביר כמה עונות בלאומית במדי הפועל ר"גבעתיים וא.ס. רמה"ש, איתה גם זכה באליפות הארצית צפון בעונת 18/19. מי ששיחק יחד עם סמואל באותה קבוצה ברמה"ש היה אמרי אנגל (26, 1.86) שגם הוא ממשיך לעונה שניה בנחל שורק.

עוד ממשיכים לעונה שניה הם הצעירים עידן אברהם (19, 2.03) ואפק שפיר (21, 1.93). הראשון בוגר מחלקת הנוער של נס ציונה וזאת הייתה עונתו הראשונה בבוגרים, כשהיה במקביל חלק מהסגל של נס ציונה בליגת העל. השני בוגר מחלקת הנוער של מכבי ראשל"צ, שיחק בנבחרות הצעירות של ישראל ולפני שהגיע לנחל שורק שיחק בארצית בהפועל לוד. בנוסף שני צעירים כבר הצטרפו לסגל: עידן להט (21, 1.84), שמגיע לארצית אחרי עונה טובה בליגה א' במדי א.ס. רמה"ש, ונועם פוקס (21, 2.08), שחקן הבית של נחל שורק שחוזר אליה אחרי שבעונה שעברה שיחק במכבי מעלה אדומים בליגה הלאומית והיה לא רע בדקות שקיבל.