ארצית: מטלון וסימין מצטרפים לצפת

צמד הוטרנים של הליגה הארצית, שהצליח בשיניים להציל בעונה החולפת את קרית מוצקין מירידה, עובר יחד לתחנה חדשה וישחק בצפת. יחד איתם מצטרפים גם צאלי נוימן ואלון שושני, וגם מאמן חדש יש - אסף רוטשטיין. (צילום: לימור מלינוף)


| safsal

 

אפשר לסכם את העונה האחרונה של מ.ס. צפת דניאל כמוצלחת במיוחד, עם הופעה מכובדת בחצי גמר הפלייאוף ומרחק של נקודה בודדת מהמקום הראשון בסיום העונה הסדירה. ונראה שגם לקראת העונה הקרובה מכוונים שם רחוק. קודם כל השאירו בקבוצה לעונה נוספת את שחקן חמישיית העונה החולפת ומי שהיה אחד השחקנים הבולטים בקבוצה ומהסקוררים הראשיים שלה - רם זקס. הישראלי (24, 1.91) נתן בעונה החולפת קפיצת מדרגה משמעותית יחד עם הקרדיט שקיבל בצפת, וינסה להוביל אותה גם העונה.

שני שמות מעניינים מאוד מצטרפים לצפת - הפורוורד איגור סימין והגארד נועם מטלון (35, 1.96). הצמד הנ"ל שיחק ביחד בכמה הזדמנויות גם בליגה הלאומית (עפולה, קרית מוצקין) וגם בארצית (שוב מוצקין, אותה כאמור הצילו מירידה ממש עם הבאזר של העונה), וממשיכים יחדיו לתחנה נוספת. סימין (38. 2.00) ששיחק כמה עונות בתחילת הדרך בליגת העל העביר הרבה שנים בליגה הלאומית בלא מעט קבוצות, ובעונה החולפת כאמור שיחק בקרית מוצקין והיה אחד מהשמות שהוזכרו כשחקני ההגנה של העונה בצפון. גם למטלון יש היסטוריה יפה בליגת העל ובליגה הלאומית, ואת העונה שעברה התחיל בכפ"ס וסיים בנציגת הקריות.

עוד חיזוק לצפת הוא הסנטר צאלי נוימן (26, 2.01), שלא מזמן זכה באליפות המחוז עם שומרון. השחקן שנבחר לחמישיה השניה של העונה שיחק 3 שנים בשומרון, ולפני זה עבר גם במכבי פ"ת וברעננה מהליגה הלאומית. החתמה אחרונה לבנתיים היא של הרכז אלון שושני (22, 1.80) ש-שיחק בעונה החולפת בהפועל עכו, ולפני זה עבר גם בכרמיאל ומעלות.

שושני מתאחד מחדש עם מי שכבר אימן אותו בעבר ויעמוד על הקווים העונה בצפת - אסף רוטשטיין (40). שחקן העבר העלה לפני שנתיים את הפועל מגדל יזרעאל מהארצית ללאומית (אז גם נבחר למאמן העונה) והמשיך איתה גם ללאומית, ועכשיו חוזר לקדנציה נוספת בארצית.