ארצית: קרביוב ופיסצקי ממשיכים בדרום

איתי קרביוב שהוביל העונה את יבנה לגמר הפלייאוף ונבחר לחמישיית העונה ממשיך לעונה שניה בצהוב, תומר פיסצקי הותיק ימשיך באשדוד שתנסה גם השנה ללכת רחוק. בשני המועדונים המשכיות גם על הקווים כשאורי קוקיה ואיתן בן אליעזר ימשיכו לעונה נוספת. (צילום: יעל אמסילי - דיגישארק מדיה)


| safsal

 

תזוזות ראשונות בצמרת הדרומית של הליגה הארצית. פיינליסטית העונה החולפת, אליצור יבנה, שלבטח תנסה גם העונה להשיג את הכרטיס חזרה ללאומית, הודיעה על השארתו לעונה נוספת של אחד השחקנים הבכירים שלה (ושל הארצית בכלל) - הפורוורד איתי קרביוב (37, 1.97). השחקן שנבחר העונה בפעם השביעית (!) בעשור האחרון לחמישיית העונה ממשיך ביכולת הנהדרת שלו מהשנים האחרונות, וגם העונה ביבנה בונים עליו שיוביל אותם קדימה. לקרביוב כבר יש 2 עליות ליגה בקריירה עם רמה"ש ועם רעננה.

המשכיות נוספת לעונה הקרובה ביבנה היא על הקווים - כשהמאמן אורי קוקיה (41) שממשיך לעונה שניה. גם לקוקיה כבר יש ברקורד עליית ליגה כמאמן בארצית (עם מכבי עירוני ר"ג). קוקיה להזכירכם שחקן עבר בכיר עם קריירה ארוכה בליגת העל. מאמן נוסף בארצית דרום שממשיך הוא איתן בן אליעזר (40) גם לו זאת תהיה עונה שניה בקבוצה. בן אליעזר חזר אשתקד לקווים בארצית אחרי כמה שנים של הפסקה, כשבעבר אימן גם במעלה אדומים ולוד.

וגם אשדוד כבר השאירה שניים מהשחקנים הבולטים שלה בעונה החולפת לעונה נוספת - הקפטן אוהד ברנט (24, 1.86) שהולך עם הקבוצה מעונת העליה מליגה א', והפורוורד תומר פיצסקי (38, 1.93) שהגיע בקיץ שעבר. עבור הראשון זאת תהיה עונה שלישית במועדון בו גדל, כשלפני זה שיחק בארצית גם במכבים רעות. השני נחשב לקבלן עליות לא קטן עם 3 אליפויות בארצית דרום (וגם אחת בלאומית), וינסה להמשיך לתרום מהכישרון, הניסיון והמנהיגות שלו גם העונה.

 

 

.