ארצית: יבנה הולכת חזק גם העונה

סגנית האלופה מכוונת הכי רחוק שאפשר גם העונה - ובשבוע וחצי האחרון הודיעה כי מרבית הסגל הבכיר שלה מהעונה החולפת ימשיך. לצד איתי קרביוב עליו כבר עודכן כי ימשיך,נשארים גם הרכז אלון לוין, גרנט גרינברג ושחקן חמישיית העונה בליגת העל לנוער ים שפריר. (צילום: דיגישארק מדיה)


| safsal

 

אליצור יבנה השאירה את האכזבה מההפסד בגמר הפלייאוף מאחוריה, ובסדרת החתמות המשך מראה לכל הליגה שהיא שוב מכוונת רק למקום אחד. אחרי שהצליחה להשאיר לעונה נוספת את אחד השחקנים הבכירים בליגה, שניים מהשחקנים הבולטים שלה בעונה החולפת ממשיכים גם. הראשון הוא הרכז אלון לוין (27, 1.87) שיוביל את הקו האחורי של יבנה גם העונה. בנוסף לניהול משחק לוין גם נחשב לשחקן הגנה טוב. לצד העונות המוצלחות האחרונות בליגה הארצית (במדי יבנה וצפת) העביר גם כמה עונות לא רעות בליגה הלאומית.

השני הוא הגארד האמריקאי ישראלי גרנט גרינברג (28, 1.88), שגם העונה הציג ממוצעי קליעה יפים כמו שעשה בכל העונות שלו בארץ הקודש. אחרי שאשתקד נבחר לחמישיית העונה בצפון, העונה נבחר לחמישיית העונה בדרום והיה חלק משמעותי גם כן בקו האחורי של יבנה, דבר שזיכה אותו בחוזה לעונה נוספת. לגרינברג אגב יש כבר עליית ליגה אחת ברקורד עם מכבי ר"ג ועם אורי קוקיה שהיה אז על הקווים.

עוד 3 שממשיכים בצהוב-כחול הם שחקני הבית הגארד עוז חולי (21), בר שינבוים (22) וים שפריר (18, 1.87). השניים הראשונים גדלו במחלקת הנוער של יבנה וחזרו אליה בקיץ שעבר, אחרי שיצאו לשחק כמה עונות במועדונים אחרים בארצית דרום. האחרון הוביל השנה את קבוצת הנוער של המועדון להישג פנטסטי עם הופעה בחצי גמר הפלייאוף, כשהוא עצמו נבחר לחמישיית העונה בליגה עם ממוצעים מרשימים מאוד של 18.7 נק', מעל 10 רב', קרוב ל-7 אס' ו-3 חט' למשחק. ביבנה יעשו חכם אם יתנו לו את הקרדיט שמגיע לו גם בבוגרים.

 

 

.