ארצית: חג'בי ונצר בנוף הגליל

העולה החדשה לארצית הייתה בין הראשונות לרשום החתמות משמעותיות לקראת העונה הקרובה, ובין היתר צירפה אליה את בר חג'בי וניר נצר שבעבר עלו ביחד ליגה עם מכבי קרית מוצקין. ולא רק הם - גם חואן ברחל, תומר כהן ועמית סיטבון במצטרפים.


| safsal

 

מכוונת גבוה? אחרי שבליגה א' הפועל נוף הגליל העמידה קבוצה עם שמות מוכרים במיוחד סטייל ג'רמיין הול, אלמוג ברק, רותם ברזילי ושי זלץ וזכתה באליפות, נראה שגם בליגה הארצית נוף הגליל הולכת להשקיע עם שורה של החתמות מעניינות במיוחד שלא נתפלא אם הקבוצה תשתלב בפלייאוף העליון או אפילו יותר גבוה. מאמן הקבוצה בשנים האחרונות שעלה איתה מליגה א' שי ברוך (45) ימשיך על הקווים, ועל הדרך נציין כי בעבר עלה לארצית כמאמן גם עם מכבי כרמיאל.

נתחיל משחקן חמישיית העונה החולפת - הפורוורד ניר נצר (27, 1.91) שהוביל את עכו לחצי גמר הפלייאוף. נצר היה אחד השחקנים הבולטים בליגה בעונה חולפת, גם מבחינת יכולות על המגרש וגם מבחינת היילייטס כשסיפק לנו לא מעט הטבעות וסלים משוגעים. לפני עכו שיחק גם בכרמיאל, נעם וקרית מוצקין - איתה זכה באליפות בעונת 15/16. מי ששיתף פעולה עם נצר באותה עליית ליגה של מוצקין הוא הרכז בר חג'בי (31, 1.87), שנחשב לאחד הרכזים המנוסים בליגה ארצית. לחג'בי זאת קדנציה שניה בנוף הגליל (אז הפועל נצרת עלית), ועבר מרשים בלא מעט קבוצות צמרת ברחבי הליגה. בנוסף לאליפות עם מוצקין, הוא הספיק לעלות ליגה גם עם הפועל עכו (בעונת הקורונה), מגדל העמק והפועל מגדל יזרעאל.

עוד שחקן שמגיע אחרי עונה בעכו הוא הפורוורד חואן קרלוס ברחל (33, 1.90). המתאזרח הארגנטינאי כאמור שיחק העונה יחד עם נצר בעכו שהגיעה לחצי הגמר, אבל היה מושבת לתקופה ארוכה עקב פציעה וחזר לקראת סיום העונה. עוד שיחק בארצית בצפת ועמק חפר, ותקופה קצרה גם במכבי חיפה בלאומית. הפורוורד תומר כהן (30, 2.00) ששיחק בעונה החולפת בחדרה נשאר בצפון ועובר לתחנה חדשה, אחרי ששיחק בעבר בין היתר בפ"ת ומכבים רעות. כהן נחשב לקלעי טוב והיו לו עונות בהן אף הוביל את טבלת מלך הסלים של הליגה.

סוגרים את רשימת ההחתמות לבנתיים: שחקן הבית שגדל במחלקת הנוער של נוף הגליל ושיחק גם בקבוצה הבוגרת אור קוטר (23, 2.02) חוזר אחרי עונה בהפועל עכו, כשבין לבין שיחק גם בנהריה וגלבוע ברוש. מקומי נוסף שחוזר לנוף הגליל הוא שחר הלל (22) ששיחק בעונה החולפת בכרמיאל. מהמחוז הדרומי של הליגה מצטרף עמית סיטבון (23) ששיחק בעונה החולפת בקרית אונו, ולפני זה שיחק שנתיים בכפר יונה.

 

 

.