ארצית: יונתן לוי נשאר בשרון

אחרי 3 עונות כפ"ס, הפורוורד הגבוה שהיה מבוקש בלא מעט קבוצות ברחבי הארץ נפרד מהירוק וישחק בעונה הבאה בהפועל עמק חפר. השרונים ימשיכו להתבסס העונה על שחקני הבית ובוגרי מחלקת הנוער בחיזוק של שחקנים מנוסים יותר, כשיחד עם לוי יצטרפו גם רז מור ושקד ירושלמי כשאוהד בן חיים ימשיך לעונה נוספת.


| safsal

 

העונה האחרונה של עמק חפר הייתה לא רעה בכלל, כשקונספט שילוב שחקני קבוצת הנוער עם חיזוק חיצוני הוביל אותם לרבע גמר הפלייאוף מרחק לא רב מחצי הגמר. גם העונה יתנו בקבוצה את המפתחות לשחקני הבית, יחד עם חיזוק מרשים במיוחד. עמק חפר הצליחה להחתים את אחד הגבוהים המבוקשים בליגה - יונתן לוי. הסנטר בן ה-32 מתנשא לגובה של 2.06, וב-3 העונות האחרונות היה אחד השחקנים הבולטים בהפועל כפ"ס ובארצית צפון כשהוא שולט ברחבות ועושה צרות מתחת לסל לכל הגנה שפגשה אותו. לוי שנבחר לחמישיה השניה של העונה החולפת נחשב למלפפון חם בליגות יותר בכירות, אבל בחר בסופו של דבר כאמור בעמק חפר. בעבר שיחק גם בליגה הלאומית במספר קבוצות בינהן נס ציונה איתה זכה באליפות ועפולה איתה העפיל לגמר הפלייאוף.

ומי עוד יחזק 'מבחוץ' את עמק חפר השנה? הרכז רז מור (25, 1.90) שמגיע אחרי עונה מוצלחת עם הפועל עכו (חצי גמר פלייאוף) בה שוב הראה לנו איזה יד יש לו מחוץ לקשת ולא רק. כמו לוי, גם מור נבחר לחמישיית העונה השניה וגם לו יש עבר קצר בליגה הלאומית בקרית מוצקין ובהפועל גליל עליון. כמו כן שיחק 3 עונות בארצית בצפת. הגארד שקד ירושלמי (24, 1.90) מגיע אחרי עונה בצפת שגם הסתיימה בחצי גמר הפלייאוף, כשלפני זה העביר כמה עונות בליגה הלאומית בגבעתיים וגליל עליון. מחדרה מצטרף לחפר טל חדד (23, 1.91), ששיחק קודם לכן שנתיים בכפ"ס והיה גם בנבחרות ישראל הצעירות. הרכש החמישי הוא שם מוכר בחפר כבר - הפורוורד אוהד בן חיים (28, 1.95) שממשיך לעונה שניה בקבוצה.

ועם כל הכבוד לשחקני החיזוק - מי שאמורים לקבל הרבה קרדיט כדי להמשיך ולהתקדם הם בוגרי מחלקת הנוער של המועדון: הפורוורד קורן משה (18, 1.98) שמגיע אחרי יופי של עונה בנוער על בה העמיד ממוצעים קרובים מאוד לדאבל דאבל (9.9 נק', 8.8 רב'). הגארד יואב ושלר (19, 1.89) שהיה אחד השחקנים הבולטים העונה בנוער על וקלע כ-12.5 נק' למשחק. הגארד עמית פאר (18, 1.87) שגם הוא רשם העונה מספרים מרשימים קרוב עם 12.3 נק', 8.9 רב' ו-2.1 חט' למשחק. הגארדים יובל הוכששטר (19, 1.93) וניתאי טפרברג (18, 1.86) שעלו מהספסל העונה ותרמו את שלהם. כמו כן חזר לקבוצה בוגר מחלקת הנוער ניתאי רוזנברג (20, 1.97) ששיחק העונה בחדרה.

על הקווים יעמוד העונה רמון וולפסון (48), לו זאת תהיה עונה ראשונה על הקווים כמאמן ראשי בבוגרים אחרי ששימש שנתיים עוזר המאמן של יהוא אורלנד. כמו כן אימן בהצלחה בקבוצות הצעירות של מחלקת הנוער, כולל העפלה עם תיכון רמות ים לליגת העל לתיכונים, ובנבחרת ה-U15 של ישראל.

 

.