מסתמן - טל דן בדרך לארצית

קצת יותר מחודש עבר מאז טל דן הודיעה על פרישה מכדורסל, והנה נראה שהפורווד הישראלי התגעגע והלך בדרכם של רבים וטובים לפניו - ומצטרף לליגה הארצית. דן נמצא בימים אלו במו"מ עם אחת מקבוצות המחוז הדרומי של הליגה, והחתמה שלו בהחלט יכולה להיות שובר שוויון בקרב על האליפות והכרטיס ללאומית.


| safsal

 

לפני קצת יותר מחודש בארוע מרגש וחגיגי הודיע טל דן על פרישה מכדורסל. הפורוורד הישראלי הותיק שהיה מזוהה יותר מכל עם עירוני נס ציונה החליט בגיל 35 שהוא מסיים את הקריירה המקצוענית שלו, שכללה גם 11 עונות בליגת העל. דן לא סתם מזוהה עם נס ציונה - הוא הפך לסמל בעיר לאחר ששיחק בקבוצה 12 עונות ברציפות, במהלכן העלה אותה פעמיים מהליגה הלאומית לליגת העל ובהיותו קפטן הקבוצה זכה גם להניף את גביע היורופקאפ ב-20/21. בין לבין זכה גם בתארים אישיים כשהוא נבחר פעמיים לחמישיית העונה ובאחת הפעמים גם היה שחקן העונה.

ועכשיו נראה שדן לא מיצה עד הסוף את הרומן שלו עם הכדורסל- כשבימים אלו הוא נמצא במו"מ עם אחת מקבוצות הליגה הארצית במחוז הדרומי שלה. למרות פציעות שעבר ובגיל 35, קרוב לודאי שלדן יש בהחלט מה לתרום בליגה השלישית והקבוצה בה יחתום תקבל יתרון משמעותי. הליגה הארצית ידעה בשנים האחרונות לא מעט שחקנים בכירים שאחרי קריירה מצליחה בליגת העל הצטרפו אליה והראו שהם עדיין בכושר, ויכולים להיות שובר שוויון משמעותי (ע"ע טל קרפלס, עידו קוזי'קרו, דגן יבזורי, רוברט רוטבארט, אפיק ניסים, ארז מרקוביץ ועוד).

 

 

.