חלמיש ובכר מצטרפים לחבלמו

ליגה ארצית: הפועל חבל מודיעין ממשיכה להרכיב את הסגל שלה לעונה הקרובה, והשבוע צירפה את גל חלמיש שחוזר לארצית אחרי עונה בלאומית עם מכבי רחובות ואת גיא בכר ששיחק בקבוצה לפני שנתיים. (צילום: יעל אמסילי)


| safsal

 

ממשיכה להתחזק. הפועל חבל מודיעין שכבר עשתה כמה רכישות מעניינות הקיץ הזה הודיעה על עוד 2 החתמות. הראשונה היא של הפורוורד גל חלמיש (32, 1.93) ששיחק בשנתיים האחרונות במכבי רחובות כשבעונה הראשונה זכה באליפות הארצית ובשניה המשיך עם הקבוצה לליגה הלאומית. חלמיש העביר את רוב הקריירה בליגה הלאומית ושיחק במספר קבוצות, כולל זכיה אחת באליפות הליגה עם הפועל מגידו ופעמיים הגיע לגמר הפלייאוף עם קרית אתא ועם עפולה ופעם נוספת לחצי הגמר עם רעננה. בקיץ של 2021 ירד לראשונה לארצית ושיחק כאמור ברחובות והיה מהשחקנים המובילים של הקבוצה כשבמשחק האליפות היה קרוב לטריפל דאבל. באותה עונה אגב מי שהיה על הקווים ברחובות בתור עוזר מאמן הוא אופיר פרחי, שבעונה הבאה יאמן את חבלמו והשניים ישובו לשתף פעולה.

השניה היא של הגארד גיא בכר (22, 1.85) שחוזר לקדנציה נוספת בקבוצה בה שיחק בעונת 21/22 בליגה הלאומית. לפני כן שיחק במכבי פ"ת בארצית, ובעונה החולפת גם כן שיחק בליגה השלישית כשהתחיל את העונה באליצור פ"ת גבעתיים וסיים אותה בהפועל עמק חפר שהגיעה לרבע גמר הפלייאוף.