ארצית: פריוויו נקי מדרמות

בלי קרבות תחתית, בלי קרבות צמרת, פה ושם משחקים עם פוטנציאל לשנות משהו בטבלה, אבל פורים הגיע בזמן טוב מבחינת מי שחיפש להעביר את תחילת השבוע ברגוע. במשחק השלמה: נוף הגליל גברה על עכו. (צילום: אלירון לוגסי, אליצור יבנה)


| אלירן כהן

 

המחזור ה- 22 בארצית לא יספק כותרות מקדימות, סביר שיספק כותרות מאוחרות, ובהחלט יספק לנו כמה דרמות, אבל לא נשאיר אתכם במתח - מצאנו בו בעיקר משחק מסקרן אחד. במוקד: מכבי אליצור פתח תקווה תתארח בשוהם. עבור האורחת - זו כנראה הזדמנות כמעט אחרונה לאיים על מקום ברביעייה, עבור המארחת - הזדמנות להוציא ממאבקי הפלייאוף את היריבה, לפחות לעת עתה. המצב כרגע בטבלה: רמלה במקום השלישי (12 נצחונות), שוהם אחריה (11), אשקלון (11), נחל שורק (10) ופתח תקווה (9).

רמלה תארח את חבל איילות, נחל שורק תצא לקריית אונו, המוליכה יבנה תתארח בחבל מודיעין (מה אתם אומרים?) ומתן אשדוד תפגוש את גבעת שמואל - אולי לצ'אנס האחרון שלה העונה. המחזור יושלם ביום שלישי כשאשקלון תפגוש בביתה את נצר סרני ואשדוד תארח את דימונה (שכמעט ניצחה בבית במפגש הקודם).

גם בצפון דאגו לנו לערב רגוע, בתקווה שגם מחוץ לפרקט. במוקד: נוף הגליל תארח את ברוש ותנסה לחזור לתמונת הפלייאוף. בשבוע החולף רשמה הקבוצה של עבד וואתד ניצחון על עכו - 84:90, השיגה את ניצחונה השביעי ושחררה הרבה אוויר. עוד הערב: מגידו תגיע לזיסמן, עמק חפר תצא למוצקין, המוליכה מכפ"ס תארח את טבריה עמק הירדן, הפועל "אורי" ת"א תגיע להוד השרון ועכו תגיע לרעננה. המחזור יושלם ב- 03/04 כשחדרה תארח את מגדל העמק יזרעאל.

 

צפון:

הפועל רמת גן -גבעתיים - הפועל מגידו (18:30, זיסמן, ר"ג)
מכבי קרית מוצקין - הפועל עמק חפר (19:30, אולם נבון, קרית מוצקין)
הפועל נוף הגליל - הפועל גלבוע ברוש (20:00, אולם אלון, נוף הגליל)
מכבי סנו הוד השרון - הפועל אורי תל אביב (20:30, אולם רבין, הוד השרון)
אליצור עירוני רעננה - הפועל עכו (20:30, נווה זמר, רעננה)
הפועל כפר סבא שלום - הפועל טבריה ע.הירדן (20:30, תיכון היובל, כפר סבא)

 

דרום

אליצור רמלה - הפועל חבל איילות (18:00, קרית מנחם, רמלה)
מכבי אשדוד - מכבי דימונה (19:00, מקיף ח', אשדוד)
הפועל חבל מודיעין - אליצור יבנה (19:30, חטיבת ביניים נחשון, שהם)
מכבי שהם - מכבי אליצור פתח תקוה (19:30, אולם ניצנים, שוהם)
א.ס. אשקלון - הפועל אריק נצר סרני (20:00, מקיף ה', אשקלון)
עירוני שיקו ק.אונו - אליצור נחל שורק (20:30, אולם עלומים, קריית אונו)
הפועל מתן אשדוד-מבועים - אליצור גבעת שמואל (20:30, ביה"ס שילה, אשדוד)