לוח העברות ארצית גברים - קיץ 2020

לאף אחד אין באמת מושג מתי היא תחזור, אבל זה לא מפריע לאף קבוצה להתכונן אליה. 26 קבוצות (יאי! גדלנו), שני מחוזות, ולוח ההעברות החם של הקיץ בליגה הארצית. מוזמנים לעדכן ולתקן.


| safsal

 

רוצים לעדכן אותנו בהחתמות נוספות? safsal2011@gmail.com

 

ארצית צפון

הפועל כפ"ס
מאמן: שחף תור
שחקנים: אדיר הרוש, איתי קרביוב, טמיר אריאלי, לירז אריאלי, יונתן לוי

 

הפועל נעם (מגדל העמק \ עמק יזרעאל)
מאמן: אסף רוטנשטיין
שחקנים: עידו קוז'יקרו, אופק בוגדנובסקי, עזמי אבו אחמד, איליה סרור, טל פרסלני, בר חג'בי

 

הפועל מעלות
מאמן:
שחקנים:

 

הפועל צפת
מאמן: פופי חדד
שחקנים: רון סבג, ג'רמיין הול, אלון לוין, אלי שיפטון, צ'רלי רזניקוף, ג'רמיין הורן

 

הפועל כפר קאסם
מאמן: אופיר פלצמן
שחקנים: עבד טאהא, אבי אליהו, אסף דורי, טל קרפלס, שמואל מלכוב, יניב כרילקר, מוחמד עמאר, טארק הינדי, סולימאן עיסא, יבגני ליוטרין, בן שוהם, גל צלניק,

 

הפועל עמק חפר
מאמן: יהוא אורלנד
שחקנים: דייזי ברמור ג'וניור, נמרוד רינסקי, דויד סבטייב, אלון לבנון, שוהם גת, אדם ישראלסתם, אריאל אייזיק, אביתר מור יוסף, נועם יעקוב, אנטון אגייב

 

מכבי חדרה
מאמן: זיו תבור
שחקנים: עידו אלון, תומר שניג, לירן מרקדו, דניאל רון, עדי רייפר

 

כפר יונה
מאמן: אילן ברקוביץ
שחקנים: סרגיי אולישנסקי, אור זינדרמן, דגן ליכט, דור וכנר, ליאור סידס, אילן ברקוביץ', סתיו אהרון, גיל אפוטה, עמית סיטבון, אוהד בן חיים, ניר כהן, גור לביא, גלעד הירש

 

מכבי קרית ביאליק
מאמן: ניב רבי
שחקנים: אילן נניקשווילי, בן פריינטה, אייל ונדל , עמית כהן, מקסים יאנצ'ב

 

הפועל גלבוע מעיינות ברוש
מאמן: מאורו ספאק
שחקנים: רון קופר, יובל כוכבי, שלו הר אבן, גל ברוך, עומר אלבז, טל יזרעאלי, ירין תורג'מן, אור קוטר, טום סיגטי, פקונדו גרוצקי 

 

מכבי כרמיאל
מאמן:
שחקנים:

 

אליצור מ.א. שומרון
מאמן:
שחקנים: ג'ונתן בייז, יונתן סיבוני

 

אליצור גבע"ש
מאמן:
שחקנים:

 

 

ארצית דרום

מכבי פ"ת
מאמן: תום כהן
שחקנים: אסף סמואל, אופק חכמון, גיא מאיו, אופק לוי, עידו חליפה, ניב סולומון, גלעד מלניק, איתי ברלב, רפאל טקאץ, יובל וירניק, עידו כהן, אופיר אטלס, גל כהנר

 

עירוני שיקו קרית אונו
מאמן:
שחקנים: נטע גל

 

אליצור רמלה
מאמן: יוסי בן אקן
שחקנים: תום ולנסקו, יניב שטראוס, אביב סרוסי, ליעד משען, ניב קונפינו, בר שינבוים, בן לזר, נתנאל יוסף, חן שרעבי

 

אליצור נחל שורק
מאמן: איתי מידן
שחקנים: איתן רוטנברג, דניאל בלנקי, יהונתן שטרקמן, תומר פיסצקי, עוז חולי, אביב קושמקוב, רון רחמים, ערן פרקש, אמרי אנגל

 

מכבי מעלה אדומים
מאמן: יאיר גבירץ
שחקנים: ייבגני חולודוב, ברק אוריון, נדב בלש, אלחי מנצבך, דניאל סטולרו, בר שפע, יוחאי צוקרמן, אלמוג זקס, דור ענבי (כרטיס כפול)

 

מכבי שדרות
מאמן:
שחקנים:

 

הפועל חבל איילות
מאמן: רן גשייט
שחקנים:

 

הפועל לוד
מאמן: רועי קארש
שחקנים:

 

מכבי שהם
מאמן: אוהד יתום
שחקנים:

 

מכבי מכבים רעות
מאמן: נמרוד כהן
שחקנים: ראיין דניאל, תומר כהן, רגב זנזורי

 

מכבי רחובות
מאמן: אבי סוכר
שחקנים: ינעם אירם, שי גואטה, אופק 'הגדול יותר' מלכה, קובי חסון, דניאל איידן, יונתן רבינוביץ, גל חלמיש, מתן כהן, יובל גורפיין

 

עצמה מודיעין
מאמן: אשר חגאי
שחקנים: גיא אלמשלי, אסף אוחנה

 

א.ס. אשקלון
מאמן: עידן דניאל
שחקנים: רז כהן, תומר אלוני, בר אסייג, ירין רונן, רון ציפר, יובל וימן, איתי פדלון