ספסליג - פותחים עונה!

משחק ליגת החלומות של ספסל חוזר אלינו השבוע עם שתי ליגות שונות - ליגת העל לנשים והליגה הלאומית לגברים, ויש גם פרסים שווים (מינוס פלוס מה שהצלחנו לארגן). מתחילים כבר מחר עם מחזור 8 בליגת העל לנשים, ובסופ"ש מחזור 12 בלאומית גברים. יאללה תנו בראש!


| safsal

 

באיחור קל כהרגלנו, אבל הגיע הזמן לפתוח את עונת 22/23 של ליגת החלומות של ספסל - הספסליג. עדיין לא מכירים? מדובר משחק מסוג פנטזי ליג, בוא אתם מרכיבים את הנבחרת שלכם מכל שחקני הליגה. במשחק הזה יש לכם תקציב כספי מוגבל, אתם צריכים לבחור שחקניות ולהרכיב את הקבוצה הטובה ביותר שתוכלו במסגרת התקציב. אתם מתחרים מול  'מנהלי קבוצות' אחרים, השחקנים שבחרתם צוברים נקודות מדי שבוע לפי התפוקה שלהם בליגה האמיתית (המדד), ומדי שבוע הניקוד מצטבר לניקוד הסופי.

אנחנו מתחילים כבר מחר עם המחזור ה-8 בליגת העל לנשים, כשביום שישי יהיה לנו גם את המחזור הראשון שלנו וה-12 של הליגה הלאומית לגברים. אז יאללה צאו לדרך ותנו בראש!

ומה מקבל המנצח הגדול בסוף העונה מלבד תהילת עולם ויכולת להשוויץ? אז יש לנו כמה פרסים נחמדים - בטורניר של הליגה הלאומית לגברים, הפרס הראשון הוא גופיית משחק מקורית של מכבי ת"א מהיורוליג (עידן אלבר), והפרס השני הוא חולצת דרייפיט של נבחרת ישראל. (אם המנצח אנטי מכבי הוא רשאי לבקש החלפה בין הפרסים).

בטורניר ליגת העל לנשים אנחנו מחלקים את הטורניר ל-2: מתחילים עם חודש דצמבר שיהיה סוג של חודש הרצה, עם מחזורים 8-10, ולאחר מכן נמשיך לטורניר מלא עד סוף העונה כשהפרס הראשון הוא גופיית משחק מקורית של נבחרת הנשים (נעדכן בהמשך של איזה שחקנית) וגם הפרס השני יהיה חולצת דרייפיט של נבחרת ישראל. יכול להיות שבהמשך נוכל לארגן עוד פרסים, זה לבנתיים.

וכמובן תודה רבה לעומר שחר שבנה לנו את המערכת!

 

כיצד משחקים ?
לכניסה למשחק והרשמה (לחצו כאן!) אתם יכולים לגשת לבחור את הקבוצה שלכם לקראת המחזור הקרוב - ליגת העל לנשים עד מחר ב-16:30, לאומית גברים עד יום שישי ב-17:30. עליכם לבחור חמישייה (2 גארד, 2 פורוורד וסנטר) ומאמנ.ת, ולדאוג שאתם עומדים בתקרת השכר.

ניקוד השחקנים נקבע לפי המדד בסטטיסטיקה הרשמית של איגוד הכדורסל. נכון שיש שם טעויות לפעמים, אבל זה הסטטיסטיקה הרשמית וזה הכי מתקבל לעבוד על פיו.

 

מצאתם תקלות ?

סיכוי סביר שזה יקרה. עידכון רשימת השחקנים, הקבוצות והמחירים נעשה ידנית. אנחנו משתדלים לעדכן את כל השחקנים בהתאם לשינויים הקורים בליגה לבחור מחירים הגיוניים, אבל יודעים שיכול להיות שפיספסנו פה ושם. מוזמנים לעדכן אותנו במייל או בהודעה פרטית ברשתות החברתיות שלנו.