טל נתן יאמן את רמת השרון

עשור חלף מאז הפעם האחרונה שאימן בליגת העל, חוזר טל נתן לעמוד על הקווים בקבוצתו של אלי רבי, א.ס רמת השרון. נתן שיסיים בקרוב את תפקידו באגף המקצועי נשים ויוחלף ע"י מוישלה ויינקרץ, ינסה להצעיד את רמה"ש לצמרת.


| שי ברק

טל נתן (51), הוא מאמנה החדש של א.ס רמת השרון, כך החליט היום מנכ"ל הקבוצה והבעלים, אלי רבי. נתן, שכבר מאמן למעלה משלושה עשורים בכדורסל הנשים, היה בתחנות רבות בליגת העל בהן מכבי רעננה, בנות השרון, אליצור רמלה ואליצור חולון שהיתה הקבוצה האחרונה שאימן בתחילת העשור הקודם (2010-2011), עם חולון סיים אז במקום השמיני והפסיד לאליצור רמלה שזכתה באותה עונה בטריפל.

בשנת 2011, נתן שהיה עוזרו של אלי רבי בנבחרת ישראל הבוגרת, שיתף איתו פעולה פעם נוספת, כשרבי שהקים את האקדמיה לכדורסל נשים בוינגייט, כמנהל האגף המקצועי באיגוד הכדורסל, הביא איתו את טל נתן שיהיה המאמן הבכיר ומנהל האקדמיה.

בשנת 2013, המליץ אלי רבי על טל נתן כיורשו באגף המקצועי וכשרבי עבר לאמן במכבי אשדוד החליף אותו טל נתן כמנהל האגף המקצועי נשים. סה"כ שימש טל נתן בתפקיד הזה כ-8 שנים והיום הודיע איגוד הכדורסל כי הסתיים העידן ומוישל'ה ויינקרץ. [ויינקרץ, אחד המאמנים הבכירים שהגיעו לכדורסל נשים, חתום על העפלה לאליפות אירופה בראשית שנות ה-2000. בתחילת העשור הקודם, מונה ליו"ר הועדה המקצועית באיגוד הכדורסל כעבד במקביל לאלי רבי שהיה אותה עת באגף המקצועי נשים. וינקרץ' דאג רבות לכדורסל הנשים במסגרת תפקידו וכעת, כאמור סוגר מעגל].

סגרנו סוגריים וחוזרים למערכת היחסים בין נתן ורבי. זמן קצר אחרי ההודעה שיצאה על סיום תפקידו של נתן, נודע כי כבר השבוע יחזור ללבוש את מדי המאמן ויקבל לידיו את אימון קבוצת הכדורסל של רמת השרון, מולה התמודד בעבר על לא מעט תארים, אך לראשונה ילבש את מדי הקבוצה וינסה להוביל אותה לצמרת.
במקביל, ימשיך בתפקידו כמאמן נבחרת העתודה.