קבוצתו של יונתן קוץ הי"ד זכתה באליפות

יונתן ויפתח קוץ ז"ל היו שחקנים במחלקת הנוער של הפועל ת"א, ונרצחו בביתם בכפר עזה בטבח ה-7.10. בתחילת החודש קבוצת הנוער לאומית של הפועל ת"א בה שיחק יונתן זכתה באליפות המחוז, והקדישה לו את הזכיה. "השחקנים ידעו לצאת מהמשבר בצורה יוצאת דופן, והקפידו על רצינות והשקעה".


| safsal

 

יחד עם כל המדינה, גם מחלקת הנוער של הפועל ת"א עברה טרגדיה ב-7.10 כששניים משחקניה נרצחו בביתם בכפר עזה - יפתח ויונתן קוץ ז"ל. המועדון בחר בדרך מרגשת מאוד להנציח את המשפחה, כשהעונה כל השחקנים במחלקה שיחקו עם השם 'קוץ' על גב החולצה שלהם, כשגם בקבוצה הבוגרת הנציחו את המשפחה. קבוצת נוער לאומית של הפועל ת"א בה שיחק יונתן הצליחה בתחילת החודש לזכות באליפות מחוז דרום של הליגה הלאומית, אליפות שהוקדשה כמובן למשפחה.

"אימנתי את יונתן במשך שנתיים, כך שהסיפור היה מאד לא פשוט, אבל באיזשהו מקום הכניס את העונה וכל משחק הכדורסל לפרופורציות." אומר יגאל ניימן, מאמן הקבוצה. "הבעיות והקשיים הפכו למינוריים לעומת הטרגדיה של לאבד חבר ושחקן שגדל בקבוצה. השחקנים ידעו לצאת מהשבר הגדול בצורה שקשה להסביר' הקפידו על רצינות והשקעה' וזכו באליפות בגדול למרות כל הקשיים. רוב השחקנים בקבוצה הזאת כולל יונתן קוץ הפסידו בגמר הגביע לנערים א' לאומית בעונת 22-23 לגלבוע מעיינות, והשנה זה סוג של תיקון עבורנו."
 
סגל הקבוצה: עידו שביט, איתי ירון, אדם חי, ניסים תורגמן, עמית גרצמן, נועם רג׳ואן, ביל קובינה, גבריאל אבלוג, ג׳סטין מורון, איתי ורדי, רום ורטהיים, עמית רומנו ועומר חדד.