לאומית נשים: לי קפיטולניק בת"א

הרכזת ששיחקה בעונה החולפת במכבי רעננה והגיעה איתה לגמר הפלייאוף מצטרפת לסגל ההולך ומתחזק של אליצור ת"א. עוד מרחבי הליגה: לוד צירפה את ענבל מיכל ויפית כהן, רוני זהות ממשיכה ברעננה. (צילום: מנהלת ליגת העל לנשים)


| safsal

 

ממשיכה להתחזק - אחרי שצירפה כבר לשורותיה את הדר רפאל, מורן שטרית ומאיה צימרינג, אליצור ת"א צירפה אליה גם את הרכזת לי קפיטולניק (28, 1.61). קפיטולניק שיחקה בעונה החולפת במכבי רעננה, איתה הגיעה עד לגמר הפלייאוף, ובעבר שיחקה גם ביבנה, תל כביר, בני יהודה, רמת חן (כולל 2 עונות בליגת העל) ומ.כ. הבקעה איתה גם העפילה לליגת העל. גם עדי שינזי (27) ששיחקה בעונה החולפת בקבוצת הארצית של אליצור ת"א קיבלה קידום ותשחק בליגה הלאומית.

מי שעוזבת את אליצור ת"א היא הגארדית רוני זהות (20, 1.70), ששיחקה בעונה החולפת בכרטיס כפול גם בת"א וגם ברעננה. זהות שגדלה במחלקת הנערות של רעננה הצטרפה באמצע העונה לקבוצת הבוגרות של המועדון ועזרה לה להעפיל לגמר הפלייאוף, כשהיא מציגה ממוצע יפה של 7.4 נק' למשחק. בעבר גם זכתה עם קבוצת הארצית של רעננה בגביע האיגוד.

העולה החדשה הפועל לוד ממשיכה להתחמש, עם עוד 2 החתמות השבוע: הגארדית יפית כהן (27, 1.64) נשארת באזור השפלה ואחרי עונה לא קלה בחלק התחתון של הליגה עם אליצור יבנה עוברת כאמור ל-לוד. בעבר שיחקה גם בגלבוע, גליל עליון, תל כביר, רמלה וגדרה. מרמה"ש מצטרפת הפורוורד ענבל מיכל (24, 1.82). קודם לכן שיחקה בנתניה, בני יהודה, אליצור ת"א ואליצור חולון ועברה גם בנבחרות הצעירות של ישראל.

 

 

 

.