לאומית נשים: חיזוק כפול לכפ"ס

הקבוצה שנשארה בלאומית עובדת במרץ להשלים את הסגל כדי להתמודד בצמרת גם העונה: שי אלון נפרדה מ-מכבי חיפה אחרי 5 עונות רצופות אבל תמשיך ללבוש ירוק, ענבר לברון שהובילה השנה את גליל עליון לחצי גמר הפלייאוף מצטרפת גם. הקפטנית דרור מייברג ממשיכה לעונה נוספת.


| safsal

 

אחרי שההחלטה המשמעותית של הקיץ התקבלה, כפ"ס כבר עם הפנים לעונה נוספת בליגה הלאומית וכפי שזה נראה כרגע - לעונה נוספת בצמרת. אחת השחקניות הבולטות בשנים האחרונות שמצטרפת לקבוצה היא הגארדית ענבר לברון (30, 1.75) שסיימה שנתיים מוצלחות אישית וקבוצתית עם הפועל גליל עליון. בעונה החולפת גליל הגיעה עד לחצי גמר הפלייאוף, כשלברון קולעת 10.6 נקודות בממוצע למשחק ונבחרה גם לחמישיה השניה של העונה. בעשור האחרון נבחרה 4 פעמים לחמישיית העונה (פעמיים עם גליל עליון בקדנציות שונות, שנתיים ברציפות בגלבוע מעיינות), זכתה באליפות עם גליל ב-11/12 ויחד עם כל זה גם נבחרה לחמישיית העשור של הליגה.

שחקנית מעניינת שחוזרת ללאומית היא שי אלון (27, 1.67), שנפרדת מהירוק של מכבי חיפה לטובת הירוק של הפועל כפ"ס. בעונת 18/19 אלון זכתה באליפות הלאומית ובכרטיס לליגת העל עם חיפה, והמשיכה עם הקבוצה בליגה הבכירה ב-3 העונות האחרונות כשבין לבין הצליחה להתאושש מפציעה לא קלה שהשביתה אותה לתקופה ארוכה. בעונה החולפת הגיעה עם חיפה לחצי גמר הגביע וחצי גמר הפלייאוף. בעבר שיחקה בלאומית גם ברעננה, אס"א ירושלים והפועל זכרון מעגן מיכאל איתה העפילה גם לגמר גביע האיגוד ולחצי גמר הפלייאוף בלאומית בעונת 17/18.

מי שעוד תשחק בכפ"ס בעונה הבאה היא הקפטנית דרור מייברג (28, 1.75) שממשיכה לעונה חמישית במועדון. מייברג הביאה לעונה האחרונה בכפ"ס יד טובה מחוץ לקשת ואת יכולת המנהיגות שלה על המגרש ומחוצה לו. הדאבל בו זכתה בעונה החולפת מצטרך לאליפות הלאומית בה זכתה עם הפועל גליל עליון לפני עשור בדיוק יחד עם אחת ענבר לברון אותה הזכרנו למעלה.

אלון. חוזרת ללאומית (צילום: מנהלת ליגת העל)