אליצור ת"א סוגרת סגל

אליצור ת"א ממשיכה במסע ההתחמשות שלה במטרה לנסות ולחזור מהר לליגת העל, וסגרה את הסגל עם ההחתמה של עמית כהן שהובילה אשתקד את עירוני נתניה לגמר גביע האיגוד ואת ליאור ראשית שחזרה באמצע העונה ללאומית ושיחקה במג'דל כרום.


| safsal

 

אליצור תל אביב נראית כמי שמתכוננת להילחם העונה על האליפות והחזרה לליגת העל. אחרי שפרסמנו על ההחתמות הקודמות של הקבוצה, בסופ"ש האחרון הגיעו עוד שני חיזוקים מרשימים שסוגרים שביעייה חזקה. ההחתמה הראשונה שכבר היתה באוויר זמן רב ונסגרה בימים האחרונים היא ליאור ראשית (26, 1.68). ראשית מגיעה לתל אביב אחרי עונה מוצלחת בהפועל מג'דל כרום, איתה הגיעה עד חצי הגמר על האליפות והודחה מול הדאבליסטית במשחק השלישי, כשבמשחק השני בסדרה היתה מהגורמים המובילים לניצחון בשלשה גדולה במאני טיים. ראשית שגדלה בהפועל עמק יזרעאל פרצה בליגה הלאומית עם מכבי חיפה. התחנה הבאה שלה היתה נתניה ולאחר מכן עברה ליריבה העירונית, עירוני נתניה כשיחד עם שיר תירוש וגלי קונטס הובילה את הקבוצה לליגה הלאומית (במאזן מושלם ללא הפסדים). בעונה שעברה אחרי 3 משחקים בליגה הארצית (כולל גביע נגד מג'דל כרום), הצטרפה לקבוצה מהצפון. 

בסופ"ש הצטרפה גם עמית כהן (21, 1.74). כהן מצטרפת לת"א אחרי שנתיים באליצור עירוני נתניה, ולפני כן שנה באליצור נתניה. בעונה החולפת הצליחה להוביל את נתניה לגמר גביע האיגוד, אבל לא הצליחה למנוע מהקבוצה שלה לרדת לליגה הארצית. היא סיימה את העונה עם 8.5 נקודות בממוצע למשחק. עוד מצטרפות לקבוצה  אמילי בלשוב (20) שמגיעה מקבוצת הבת של אליצור ת"א מהליגה הארצית וכן מוריה קראוס (24) ששיחקה בעונה הקודמת באלופת הליגה הארצית, לב ירושלים.

עוד באליצור תל אביב: הדר רפאל, מאיה צימרינג, מורן שטרית, לי קפיטולניק, עופר כספי (בכרטיס כפול עם אליצור חולון). את הקבוצה מאמנת גליה אורבך והקבוצה תחזור לשחק העונה באולם בו זכתה לפני שנתיים באליפות, במתנ"ס תל כביר.

 

 

.