קלינגר ממשיכה ברמה"ש, כחלון בפ"ת

ימים עמוסים בהעברות ברחבי ליגת העל והליגה הלאומית לנשים. רוני קלינגר ממשיכה לעונה שביעית ברציפות ברמה"ש מהלאומית, רותם כחלון ששיחקה שנתיים בקבוצה עולה לליגת העל ומצטרפת לפ"ת. אליצור חולון צירפה את תמר ברגל, הדר מור יוסף ותמר גרינבוים ממשיכות בירושלים.


| safsal

 

א.ס. רמה"ש נפרדה הקיץ ממרבית שחקניות החיזוק שלה העונה, אבל גם השאירה את אחד העוגנים של הקבוצה - הגארד \ פורוורד רוני קלינגר (22, 1.75) שגדלה במחלקת הנערות של הקבוצה וזאת תהיה עונה שביעית שלה בבוגרות. קלינגר נבחרה העונה לשחקנית ההגנה של הליגה עם לא פחות מ-5.5 חטיפות למשחק (ראשונה בליגה במדד הזה) וגם לחמישיה השניה, כשהיא מוסיפה גם 11.6 נק', 9.5 רב' ו-2.5 אס' למשחק. בעונה הקודמת היא גם נבחרה לחמישיית העונה של הליגה. 

מי שלא תמשיך ברמה"ש היא הגארדית רותם כחלון (19, 1.74), שאחרי שנתיים בקבוצה וזכיה עם קבוצת הנערות א' בגביע המדינה, חוזרת לליגת העל ותשחק במדי בנות 'בני' פ"ת. כחלון הייתה העונה הקלעית המובילה של רמה"ש עם 13.6 נקודות למשחק. לפני רמה"ש שיחקה בליגת העל במדי אליצור חולון. חולון עצמה צירפה את הפורוורד תמר בר-גל (22, 1.83), ששיחקה בשנתיים האחרונות באס"א ירושלים. לפני כן שיחקה גם בבני יהודה ובמכבי עירוני ר"ג איתה זכתה בדאבל בעונת 20/21. בר-גל הייתה חלק מהסגל הרחב של נבחרת הנשים בקמפין המוקדמות האחרון לאליפות אירופה.

עוד מרחבי ליגת העל: שחקניות הבית הדר מור יוסף ותמר גרינבוים ממשיכות בהפועל לב ירושלים. השתיים שיחקו יחד במחלקת הנערות המקומית והיו חלק מקבוצת הנשים כבר בעונת 21/22 אז הקבוצה העפילה מהליגה הארצית ללאומית, והמשיכו איתה גם לזכיה בדאבל עונה לאחר מכן וגם העונה בליגת העל. עבור גרינבוים (19, 1.75) מדובר בסוג של קאמבק למגרשים אחרי תקופה ארוכה בה הייתה מושבתת עקב פציעה לא קלה. מור יוסף (19, 1.73) נבחרה בשנה שעבר לתגלית העונה בליגה הלאומית לנשים.