ספסליג על נשים - חוזר!

אמנם השבוע זה רק הפיילוט (מוזמנים להשתתף ולהיות הראשונים שמנצחים בקאמבק של המשחק), אבל אין ספק שזה מרגש, המשחק האהוב והותיק שהתקיים באתר, לסירוגין, בין השנים 2005-2016, חוזר! מוזמנים להירשם ולהרכיב קבוצה עד 17:30.


| שי ברק

ב-1.4.2016, לפני קצת פחות מחמש שנים הכרזנו פה קבוצת "אווזות הבר" זכתה במקום הראשון עם 2175 נקודות וזכתה בתהילת עולם. 

חמש שנים אח"כ ועם מערכת חדשה שפותחה, מפתחת ומתפתחת בימים האלה - המשחק האהוב "ספסליג" עושה קאמבק גם לליגת על נשים.

מה זה "ספסליג"? 
משחק מסוג פנטזי ליג. במשחק הזה יש לכם תקציב כספי מוגבל, אתם צריכים לבחור שחקניות ולהרכיב את הקבוצה הטובה ביותר שתוכלו במסגרת התקציב. אתם מתחרים מול  'מנהלי קבוצות' אחרים, השחקנים שבחרתם צוברים נקודות מדי שבוע לפי התפוקה שלהם בליגה האמיתית (המדד), המנצח הוא המנהל ששחקניות קבוצתו צברו את הניקוד הגבוה ביותר במשך העונה כולה.
מי שכבר שיחק בפנטזי ליג ב NBA, ליגת העל או בליגות אחרות יודע בוודאי שזהו משחק ממכר, שהדבר הראשון שעושים בבוקר הוא לראות באיזה מקום הקבוצה שלנו נמצאת והדבר האחרון שעושים בלילה הוא לבחור קבוצה למחזור הבא, אתם תתלבטו ימים ולילות באילו שחקניות לבחור לשבוע הבא, תשמחו שהשחקניות שבחרתם הצטייינו ותתעצבנו שבחרתם שחקנית שנפצע בדקה השניה. בקיצור היכונו להתמכרות.

כיצד משחקים ?
לכניסה למשחק והרשמה (לחצו כאן!) אתם יכולים לגשת לבחור את הקבוצה שלכם לקראת מחזור הפיילוט הראשון שיתקיים ביום ראשון 24 בינואר בכל מחזור בו מתקיימים משחקים עליכם לבחור חמישייה (2 גארדיות, 2 פורוורדיות וסנטרית) ומאמנ.ת, ולדאוג שאתם עומדים בתקרת השכר. אם תחרגו מתקרת השכר הניקוד שלכם לא ייחשב. בכל יום משחקים תוכלו לבחור קבוצה עד השעה 16:00, אם תבחרו מאוחר יותר הקבוצה שלכם תיחשב ליום המשחקים הבא.

את הניקוד אותו קיבלתם תוכלו לראות לאחר שהסטטיסטיקה מן המשחקים תוכנס למערכת 'ספסל', ותוכלו לראות את המיקום שלכם בלוח התוצאות באתר.

הניקוד
הניקוד שתקבלו עבור כל שחקן מבוסס על השורה הסטטיסטית שלו במשחק האמיתי, מאמן שניצח יזכה אתכם בעשר נקודות.
ניקוד של שחקן נקבע ע"י הנוסחה הבאה (מה שנקרא המדד):
Pts + Rebs + Assists + Steals + Blocks - Turnovers - Missed Shots


מחירי שחקניות
צוות 'ספסל' קבע מחיר לכל שחקנית לפי עונות קודמות,הערכה ראשונית של הפוטנציאל והמדד הממוצע שהשיגה בסיבוב הראשון של הליגה והמחירים ישתנו במהלך העונה לפי היכולות של השחקניות בפועל. גם המחירים של המאמנים ישתנו במהלך העונה לפי הצלחת הקבוצות, אז שימו לב גם לזה. בחירת מאמן מנצח קריטית להצלחה שלכם, עשר נקודות שחייבים להשיג.

חוקים

את החוקים ניתן לקרוא גם באתר בקישור הבא - חוקי הליגה.
הכללים דיי פשוטים:

1. לכל קבוצה יש 100 נקודות לחלק בין 5 שחקניות + מאמן [כאמור, אסור לחרוג]
2. מותר לבחור עד 2 שחקניות מכל קבוצה [מאמן לא נכלל בספירה. כלומר לכל היותר מאמן +2 שחקניות מקבוצה אחת]
3. בין מחזור למחזור מותר לעשות רק 2 שינויים בקבוצה, כלומר 3/5 מהקבוצה תישאר כמו שהיא, כך שצריך לתכנן גם קדימה.
4. בכל שבוע יתעדכן המועד האחרון שבו אפשר לעדכן את הקבוצה (לרוב: 30 דקות לפני המשחק הראשון של המחזור)
5. הניקוד לשחקנית שלא שיחקה - 0   ;   הניקוד למאמנ.ת מנצח.ת - 10  ;   הניקוד למאמנ.ת  מפסיד.ה - 0

 

פשוט נכון? בהצלחה!