נערות ב': ראשל"צ השלימה קאמבק

הפועל ראשל"צ הפסידה במשחק הראשון בסדרת רבע הגמר, ואז הגיבה עם שני נצחונות שסידרו לה ניצחון 2-1 בסדרה ואת המקום בחצי הגמר שם מחכה לה כבר נס ציונה. בחצי הגמר השני - כפ"ס ורמה"ש. (צילום: עודד קרני)


| safsal

 

תמונת העולות לחצי גמר הפלייאוף בנערות ב' הושלמה אמש, עם נצחון החוץ של הפועל ראשל"צ על לב השרון וכך האלופה האחרונה שזכתה בתואר (בעונת 18/19, לפני הקורונה) תוכל להמשיך ולנסות להגן על תוארה. סגניתה ומי שהייתה חלק מ-5 גמרי הפלייאוף האחרונים, מכבי רעננה, לא תהיה שם השנה אחרי שהודחה מול הפועל כפ"ס. ראשל"צ תפגוש לדרבי השפלה את מחזיקת הגביע מנס ציונה, כפ"ס תפגוש גם היא שכנה - את רמה"ש סגנית מחזיקת הגביע. 

 

חצאי הגמר:

הפועל כפ"ס - א.ס. רמה"ש (שלישי 10.5 בכפ"ס, שבת 14.5 ברמה"ש)
הפועל נס ציונה רננה - הפועל ראשל"צ (שלישי 10.5 בנס ציונה, שבת 14.5 בראשל"צ)

 

הפועל לב השרון - הפועל ראשל"צ 50:45

לב השרון וראשל"צ נפגשו למשחק שלישי ומכריע בסדרה, אחרי שכל אחת ניצחה אצלה בבית. המשחק היה שקול כמעט לכל אורכו. זה התחיל עם רבע ראשון בו שתי הקבוצות החליפו קצת סלים והוא הסתיים בשוויון 7. רבע שני גם לא היה קצבי במיוחד, ליהיא טסלר ותהילה כהן קלעו ללב השרון והצליחו לפתוח פער קל לזכות המארחת, כשבצד השני לין שגיא ומעיין אלטאוז שמרו את ראשל"צ קרובה. יורדים להפסקה ב-16:20 לב השרון.

הרבע השלישי כבר היה הרבה יותר קצבי, בעיקר בצד של האורחת אותה הובילו עופרי הרטל ושקד רובין שקלעו גם מבפנים וגם מבחוץ. בצד השני קיבלנו רבע טוב של דנה פוקס שיחד עם מעיין פרי הצליחו לשמור את לב השרון ביתרון נקודה בסוף הרבע השלישי - 37:38. רבע אחרון ההמומנטום המשיך עם ראשל"צ שעם נקודות של שגיא ורובין הצליחה להפוך את התוצאה ולעלות ליתרון קל עליו הצליחה לשמור עד לניצחון בסיום.

קלעו ל-לב השרון: דנה פוקס 19, תהילה כהן 13, מעיין פרי 6, ליהיא טסלר 3, שיר גייר ועמית אריאלי 2 כ"א.

קלעו לראשל"צ: שקד רובין 15, עופרי הרטל 14, לין שגיא 9, מעין אלטאוז 7, טל סטרינקובסקי 3, נועה טאובר 2.