אלופות ליגה ארצית צפון ודרום

* עד עונת 14/15 האלופה היא מי שסיימה את העונה הסדירה במקום הראשון. מעונת 15/16 האלופה נקבעה בסדרת פלייאוף.

 

צפון

עונה אלופה סגנית שחקנים בולטים מאמן
18/19 א.ס. רמה"ש הפועל מגדל העמק \ יזרעאל איתי קרביוב, אופק בוגדנובסקי, ים יהונתן, מוטי מוסקוביץ׳, עודד שעשוע, אלון גילאי דותן גיא קנטור
17/18 אליצור עירוני נתניה א.ס. רמה"ש לירן מורן, רז אדם, גל איתן, מתן נאור, טום ולסנקו, אופק בוגדנובסקי, ניר כהן, אלירן גואטה, יועד בית-יוסף עידן פלדה
16/17 מכבי קרית מוצקין אליצור עירוני נתניה רותם ברזילי, עידו קוז'יקרו, ליאור שגב, אלמוג ברק, בר חג'בי, יבגני ליוטרין יוסי שוורץ
15/16 הפועל חיפה הפועל עמק יזרעאל טל פרסלני, ג'ונתן בייז, ניב משגב, אור זינדרמן, שי ברוך, רותם ברזילי שקד שוהם
14/15 הפועל ר"ג הפועל חיפה אילן ברקוביץ, אור זינדרמן, סרגיי אולישינסקי, תומר רבינוביץ, תומר אטלס, מיכאל בדלוב, דן שפי, איתי רון
יניב ויצמן
13/14 עירוני רעננה הפועל ר"ג אייל סולומוביץ', ארז קוחנסקי, שי קליינמינץ, נמרוד רינסקי , רותם ברזילי, איתי קרביוב, אור שאלתיאל ראובן רבינוביץ
12/13 הפועל מגדל העמק הפועל קלנסווה נמרוד גנון, יואב דביר, איתי רון, זיו בן צבי, אייל סולומוביץ רועי פרל
11/12 מכבי קרית ביאליק הפועל גליל עליון ליעד פורמן, טל פרסלני, שקד שוהם, זיו תבור, יפתח בליימן, אסף רוטנשטיין זיו תבור
10/11 עירוני קרית אתא אליצור כוכב יאיר דיימון פטרסון, לירן מורן, אילן ננקשווילי, רז מנשה, יגאל ניר, ערן סעודאי
שי מינסטר
09/10 הפועל ת"א (אז הפועל אוסישקין) הפועל חוף השרון מתן נאור, טוהר חיימוביץ, גל איתן, יריב רוקני, ירדן שוורצמן, ירון להט שרון אברהמי
08/09 הפועל חיפה מכבי קרית מוצקין אלעד אבוטבול, יניב כהן, עידן כהן, טל אבוטבול, משה אילוז יוסי שוורץ
07/08 אליצור כוכב יאיר הפועל מרנין טבעון נדב לוי, יניב קרליקר, סרגיי אולישנסקי, עומר שני, דן שפי איתי ברקן
06/07 מכבי חיפה מכבי חדרה אורי גרינוולד, יניב כהן, עופר דיגמל, תומר שטינהאוור, סטיב פנובקה טובי סלילת
05/06 הפועל נצרת עלית הפועל יקנעם/מגידו מיקי נגרי משה גרשון
04/05 אליצור נתניה בית"ר בנימינה אלירן גואטה, דימה קורבניקוב, עמית גינצבורג, חיים יצחק, ליאור ליפשיץ, סרגיי אולשיניצקי
03/04 הפועל ירכא סקציה מעלות   דני ברכת
02/03 הפועל מגדל העמק סקציה מעלות ראובן מלול
01/02 מכבי קרית ביאליק יוסי בוכניק
00/01 מכבי הוד"ש מ.כ. גלבוע \ עפולה אריק דויטש
99/00 הפועל נהריה הפועל לב השרון ג'סטין מאליס
98/99 אליצור קרית אתא איתי פז

 

 

דרום

עונה אלופה סגנית שחקנים בולטים מאמן
18/19 הפועל חבל מודיעין מכבי שדרות רז ניסים כהן, אלן סקוורר, מתן נאור, ארז מרקוביץ, יניב שטראוס אופיר פלצמן
17/18 אליצור 'איתו' אשקלון מכבי פ"ת תומר פיסצקי, יונתן שטרקמן, אבי פוגל, סטנלי ברנדי, רגב זנזורי, אסף אוחנה, אחיעד בוקרא, יוני דרעי רועי בן יהושע
16/17 אליצור יבנה מכבי בת ים יובל רחמילביץ, אופק מלכה, עידן רג'ואן, סטנלי ברנדי, ארז מרקוביץ, אבי פוגל אוהד יתום
15/16 מכבי רחובות אליצור רמלה ינעם אירם, ארז מרקוביץ, אופיר פרחי, גור פורת, אבישי דרעי, אלון דמבינסקי
אבנר יאור
14/15 הפועל ב"ש מכבי רחובות כריס ווטסון, דראגן קליקוביץ', יונתן שטרקמן, גיא כהן, אוהד כהן, אדיר הרוש, יואב דביר ישראל ברוך
13/14 מכבי קרית גת הפועל גבעתיים קובי שרביט, שחר כהן, תומר פיסצקי, אייל אנגל, חן גונשור פיני לוי
12/13 א.ס. רמה"ש הפועל גבעתיים אילן ברקוביץ', אופיר אקסברד, דן בנק, תומר רבינוביץ', נועם אלחדף, תומר אקסברד דן ג'י
11/12 מכבי קרית גת א.ס. רמה"ש חן גונשור, ארז מרקוביץ, דורון קצף, תומר פיסצקי, דרגן קליקוביץ' רוני צוקרמן
10/11 עירוני נס ציונה מכבי שוהם חבל מודיעין איל אנגל, תומר דראי, עידו בלכר, יונתן נווה, רז זהביאן, יניב קרליקר נדב זילברשטיין
09/10 מכבי פ"ת הפועל אילת אייל אנגל, ניר אלוני, תומר דראי, עידן שמעוני, עידו בלכרה נתי כהן
08/09 מכבי באר יעקב הפועל באר טוביה עידן שמעוני, אופיר פלצמן, יניב קרליקר, עודד יולזרי חיים אדחוח
07/08 עירוני נס ציונה הפועל בארי דן בנק, עדי רגב, מאיר יצחק, גל נוראני, רועי גופר חנן הירשוביץ
06/07 אליצור יבנה רועי גופר, עידן בזק, פיני לוי, עומר זמיר, ג'ו דאוסן רוני צוקרמן
05/06 הפועל ב"ש הפועל בארי נועם שריקי, ארז אשר, דמיאן בורשטיין,
אלעד פיול, שלומי צרפתי
ישראל ברוך
04/05 הפועל גבעתיים מכבי הוד"ש עמוס פרישמן
03/04 מ.ס. רמת אפעל מכבי הוד"ש חנן קרן
02/03 הפועל חולון מכבי רחובות עופר חרותי
01/02 הפועל כפ"ס מיקי זיידה
99/00 עירוני קרית אונו מכבי בת ים עידן פלדה
98/99 אליצור רמלה