* עד עונת 14/15 האלופה היא מי שסיימה את העונה הסדירה במקום הראשון. מעונת 15/16 האלופה נקבעה בסדרת פלייאוף.
בעונת 19/20 בעקבות הקורונה הליגה נעצרה באמצע ומי שהייתה במקום הראשון בכל מחוז עלתה ללאומית.
בעונת 20/21 לא התקיים הפלייאוף ואלופת העונה הסדירה עלתה ללאומית.
עונה | אלופה | סגנית | שחקנים בולטים | מאמן |
22/23 | מ. ס. צפת דניאל | הפועל גלבוע מעיינות ברוש | רם זקס, אוראל לב, עומר אל על, נועם מטלון, איגור סימין, אליאב אוחנון, צאלי נוימן, דביר אוחנה | אסף רוטשטיין |
21/22 | אליצור מ.א. שומרון | הפועל כפ"ס | איתי אלון, אלחי מנצבך, חן אחרק, צאלי נוימן, שון לבנובסקי | דן ג'י |
20/21 | הפועל מגדל יזרעאל | הפועל כפ"ס | אופק בוגדנובסקי, עזמי אבו אחמד, אליה סרור, עידו קוז'יקרו, טל פרסלני | אסף רוטנשטיין |
19/20 | הפועל עכו | הפועל כפ"ס | לירן מורן, טל פרסלני, אליה סרור, עידו קוז׳יקרו, אילן נניקשווילי, בר חג׳בי | עודד הנדלר |
18/19 | א.ס. רמה"ש | הפועל מגדל העמק \ יזרעאל | איתי קרביוב, אופק בוגדנובסקי, ים יהונתן, מוטי מוסקוביץ׳, עודד שעשוע, אלון גילאי דותן | גיא קנטור |
17/18 | אליצור עירוני נתניה | א.ס. רמה"ש | לירן מורן, רז אדם, גל איתן, מתן נאור, טום ולסנקו, אופק בוגדנובסקי, ניר כהן, אלירן גואטה, יועד בית-יוסף | עידן פלדה |
16/17 | מכבי קרית מוצקין | אליצור עירוני נתניה | רותם ברזילי, עידו קוז'יקרו, ליאור שגב, אלמוג ברק, בר חג'בי, יבגני ליוטרין | יוסי שוורץ |
15/16 | הפועל חיפה | הפועל עמק יזרעאל | טל פרסלני, ג'ונתן בייז, ניב משגב, אור זינדרמן, שי ברוך, רותם ברזילי | שקד שוהם |
14/15 | הפועל ר"ג | הפועל חיפה | אילן ברקוביץ, אור זינדרמן, סרגיי אולישינסקי, תומר רבינוביץ, תומר אטלס, מיכאל בדלוב, דן שפי, איתי רון |
יניב ויצמן |
13/14 | עירוני רעננה | הפועל ר"ג | אייל סולומוביץ', ארז קוחנסקי, שי קליינמינץ, נמרוד רינסקי , רותם ברזילי, איתי קרביוב, אור שאלתיאל | ראובן רבינוביץ |
12/13 | הפועל מגדל העמק | הפועל קלנסווה | נמרוד גנון, יואב דביר, איתי רון, זיו בן צבי, אייל סולומוביץ | רועי פרל |
11/12 | מכבי קרית ביאליק | הפועל גליל עליון | ליעד פורמן, טל פרסלני, שקד שוהם, זיו תבור, יפתח בליימן, אסף רוטנשטיין | זיו תבור |
10/11 | עירוני קרית אתא | אליצור כוכב יאיר | דיימון פטרסון, לירן מורן, אילן ננקשווילי, רז מנשה, יגאל ניר, ערן סעודאי |
שי מינסטר |
09/10 | הפועל ת"א (אז הפועל אוסישקין) | הפועל חוף השרון | מתן נאור, טוהר חיימוביץ, גל איתן, יריב רוקני, ירדן שוורצמן, ירון להט | שרון אברהמי |
08/09 | הפועל חיפה | מכבי קרית מוצקין | אלעד אבוטבול, יניב כהן, עידן כהן, טל אבוטבול, משה אילוז | יוסי שוורץ |
07/08 | אליצור כוכב יאיר | הפועל מרנין טבעון | נדב לוי, יניב קרליקר, סרגיי אולישנסקי, עומר שני, דן שפי | איתי ברקן |
06/07 | מכבי חיפה | מכבי חדרה | אורי גרינוולד, יניב כהן, עופר דיגמל, תומר שטינהאוור, סטיב פנובקה | טובי סלילת |
05/06 | הפועל נצרת עלית | הפועל יקנעם/מגידו | מיקי נגרי | משה גרשון |
04/05 | אליצור נתניה | בית"ר בנימינה | אלירן גואטה, דימה קורבניקוב, עמית גינצבורג, חיים יצחק, ליאור ליפשיץ, סרגיי אולשיניצקי | |
03/04 | הפועל ירכא | סקציה מעלות | דני ברכת | |
02/03 | הפועל מגדל העמק | סקציה מעלות | ראובן מלול | |
01/02 | מכבי קרית ביאליק | יוסי בוכניק | ||
00/01 | מכבי הוד"ש | מ.כ. גלבוע \ עפולה | אריק דויטש | |
99/00 | הפועל נהריה | הפועל לב השרון | ג'סטין מאליס | |
98/99 | אליצור קרית אתא | איתי פז | ||
עונה | אלופה | סגנית | שחקנים בולטים | מאמן |
22/23 | הפועל כפר קאסם | אליצור יבנה | אלון ששון, אבי אליהו, ירין איינהורן, אורי טרוצקי, כרמל בוכמן, פול דילייני, ניב סולומון, אורן מנסקי, תומר זלמנסון | חנן הירשוביץ' |
21/22 | מכבי רחובות | אליצור יבנה | שי גואטה, ייבגני חולודוב, עידן רג'ואן, זאק ישר, גל חלמיש, רוברט רוטבארט, אפיק ניסים | קובי חסון |
20/21 | מכבי מעלה אדומים | מכבי רחובות | ברק אוריון, בר שפע, שמחה הלפרט, יבגני חולודוב | יאיר גבירץ |
19/20 | מכבי עירוני ר"ג | מכבי רחובות | יוני ניר, גרנט גרינברג, אמיתי לוי, יובל רחמילביץ, מתן כה, זאק ישר | אורי קוקיה |
18/19 | הפועל חבל מודיעין | מכבי שדרות | רז ניסים כהן, אלן סקוורר, מתן נאור, ארז מרקוביץ, יניב שטראוס | אופיר פלצמן |
17/18 | אליצור 'איתו' אשקלון | מכבי פ"ת | תומר פיסצקי, יונתן שטרקמן, אבי פוגל, סטנלי ברנדי, רגב זנזורי, אסף אוחנה, אחיעד בוקרא, יוני דרעי | רועי בן יהושע |
16/17 | אליצור יבנה | מכבי בת ים | יובל רחמילביץ, אופק מלכה, עידן רג'ואן, סטנלי ברנדי, ארז מרקוביץ, אבי פוגל | אוהד יתום |
15/16 | מכבי רחובות | אליצור רמלה | ינעם אירם, ארז מרקוביץ, אופיר פרחי, גור פורת, אבישי דרעי, אלון דמבינסקי |
אבנר יאור |
14/15 | הפועל ב"ש | מכבי רחובות | כריס ווטסון, דראגן קליקוביץ', יונתן שטרקמן, גיא כהן, אוהד כהן, אדיר הרוש, יואב דביר | ישראל ברוך |
13/14 | מכבי קרית גת | הפועל גבעתיים | קובי שרביט, שחר כהן, תומר פיסצקי, אייל אנגל, חן גונשור | פיני לוי |
12/13 | א.ס. רמה"ש | הפועל גבעתיים | אילן ברקוביץ', אופיר אקסברד, דן בנק, תומר רבינוביץ', נועם אלחדף, תומר אקסברד | דן ג'י |
11/12 | מכבי קרית גת | א.ס. רמה"ש | חן גונשור, ארז מרקוביץ, דורון קצף, תומר פיסצקי, דרגן קליקוביץ' | רוני צוקרמן |
10/11 | עירוני נס ציונה | מכבי שוהם חבל מודיעין | איל אנגל, תומר דראי, עידו בלכר, יונתן נווה, רז זהביאן, יניב קרליקר | נדב זילברשטיין |
09/10 | מכבי פ"ת | הפועל אילת | אייל אנגל, ניר אלוני, תומר דראי, עידן שמעוני, עידו בלכרה | נתי כהן |
08/09 | מכבי באר יעקב | הפועל באר טוביה | עידן שמעוני, אופיר פלצמן, יניב קרליקר, עודד יולזרי | חיים אדחוח |
07/08 | עירוני נס ציונה | הפועל בארי | דן בנק, עדי רגב, מאיר יצחק, גל נוראני, רועי גופר | חנן הירשוביץ |
06/07 | אליצור יבנה | רועי גופר, עידן בזק, פיני לוי, עומר זמיר, ג'ו דאוסן | רוני צוקרמן | |
05/06 | הפועל ב"ש | הפועל בארי | נועם שריקי, ארז אשר, דמיאן בורשטיין, אלעד פיול, שלומי צרפתי |
ישראל ברוך |
04/05 | הפועל גבעתיים | מכבי הוד"ש | עמוס פרישמן | |
03/04 | מ.ס. רמת אפעל | מכבי הוד"ש | חנן קרן | |
02/03 | הפועל חולון | מכבי רחובות | עופר חרותי | |
01/02 | הפועל כפ"ס | מיקי זיידה | ||
99/00 | עירוני קרית אונו | מכבי בת ים | עידן פלדה | |
98/99 | אליצור רמלה | |||