* בעונת 15/16 עברו בליגה הארצית לשחק סדרות פלייאוף לקביעת האלופה והעולה לליגה הלאומית, חצי גמר וגמר הטוב מ-3
* בעונת 19/20 הוחלט להגדיל את שלב הפלייאוף ל-8 קבוצות כך שיכלול גם שלב רבע גמר, אבל בגלל הקורונה לא התקיים פלייאוף בעונה ההיא וגם לא ב-20/21
רבע גמר
(1) הפועל עכו - (8) מכבי קרית מוצקין 1-2
(2) מ.ס. צפת דניאל - (7) הפועל נוף הגליל 1-2
(3) הפועל מגדל יזרעאל - (6) הפועל כפ"ס 2-1
(4) הפועל גלבוע מעיינות ברוש - (5) הפועל עמק חפר 1-2
חצי גמר
הפועל עכו - הפועל גלבוע מעיינות ברוש 2-1
מ.ס. צפת דניאל - הפועל כפ"ס 1-2
גמר
מ.ס. צפת דניאל - הפועל גלבוע מעיינות ברוש 0-2
רבע גמר
(1) אליצור יבנה - (8) עירוני 'שיקו' קרית אונו 0-2
(2) הפועל כפר קאסם - (7) אליצור נחל שורק 0-2
(3) א.ס. אשקלון - (6) מכבי אשדוד 2-1
(4) מכבי אליצור פ"ת - (5) אליצור רמלה 0-2
חצי גמר
אליצור יבנה - מכבי אליצור פ"ת 1-2
הפועל כפר קאסם - מכבי אשדוד 0-2
גמר
אליצור יבנה - הפועל כפר קאסם 2-0
רבע גמר
(1) אליצור מ.א. שומרון - (8) הפועל עמק חפר 1-2
(2) הפועל כפ"ס - (7) מכבי חדרה 1-2
(3) מ.ס. צפת דניאל - (6) הפועל מגידו 1-2
(4) הפועל גלבוע מעיינות ברוש - (5) הפועל עכו 2-1
חצי גמר
אליצור מ.א. שומרון - הפועל עכו 1-2
הפועל כפ"ס - מ.ס. צפת דניאל 0-2
גמר
אליצור מ.א. שומרון - הפועל כפ"ס 1-2
רבע גמר
(1) מכבי רחובות - (8) אליצור רמלה 0-2
(2) אליצור יבנה - (7) הפועל כפר קאסם 0-2
(3) מכבי אליצור פ"ת - (6) מכבי אשדוד צבר 2-0
(4) א.ס. אשקלון - (5) עירוני 'שיקו' קרית אונו 1-2
חצי גמר
מכבי רחובות - א.ס. אשקלון 0-2
אליצור יבנה - מכבי אשדוד צבר 0-2
גמר
מכבי רחובות - אליצור יבנה 0-2
חצי גמר
הפועל עכו (1) – א.ס. רמה”ש (4) 2:1
הפועל כפר קאסם (2) – הפועל מגדל העמק (3) 2:0
גמר
הפועל מגדל העמק – א.ס. רמה”ש 2:1
חצי גמר
הפועל חבל מודיעין (1) – הפועל לוד (4) 0:2
מכבי שדרות (2) – הפועל חבל איילות (3) 0:2
גמר
הפועל חבל מודיעין – מכבי שדרות 0:2
חצי גמר
א.ס. רמה”ש (1) – הפועל מעלות (4) 0:2
אליצור עירוני נתניה (2) – הפועל עכו (3) 0:2
גמר
א.ס. רמה”ש – אליצור עירוני נתניה 2:1
חצי גמר
הפועל חבל מודיעין (1) – מכבי פ”ת (4) 2:1
אליצור ‘איתו’ אשקלון (2) – מכבי מעלה אדומים (3) 0:2
גמר
אליצור ‘איתו’ אשקלון – מכבי פ”ת 0:2
חצי גמר
אליצור עירוני נתניה (1) – הפועל עמק חפר (4) 0:2
מכבי קרית מוצקין (2) – הפועל עכו (3) 0:2
גמר
אליצור עירוני נתניה – מכבי קרית מוצקין 2:1
חצי גמר
מכבי בת ים (1) – מכבי שוהם (4) 1:2
אליצור יבנה (2) – מכבי מעלה אדומים (3) 0:2
גמר
מכבי בת ים – אליצור יבנה 2:1
חצי גמר
הפועל חיפה (1) – הפועל עכו (4) 0:2
בית”ר כפר יונה (2) – הפועל עמק יזרעאל 2:0
גמר
הפועל חיפה – הפועל עמק יזרעאל 0:2
חצי גמר
אליצור רמלה (1) – מכבי פ”ת (4) 1:2
מכבי בת ים (2) – מכבי רחובות (3) 2:1
גמר
אליצור רמלה – מכבי רחובות 2:1