סדרות הפלייאוף בליגה הלאומית

20/21

רבע גמר

(1) אליצור 'איתו' אשקלון – (8) מכבי עירוני ר"ג 1:2
(2) מכבי אשדוד – (7) הפועל עפולה 2:1
(3) הפועל גליל עליון – (6) הפועל חבל מודיעין 1:2
(4) עירוני קרית אתא – (5) אליצור עירוני נתניה 2:1

 

חצי גמר

אליצור 'איתו' אשקלון - אליצור עירוני נתניה 3:2
הפועל גליל עליון - הפועל עפולה 2:3

 

גמר

הפועל גליל עליון – אליצור עירוני נתניה 80:92

 

16/17

רבע גמר

(1) עירוני רעננה – (8) מכבי הוד”ש 2:0
(2) הפועל כפ”ס – (7) עירוני קרית אתא 0:2
(3) הפועל ב”ש – (6) מכבי רחובות 0:2
(4) עירוני נס ציונה – (5) הפועל ר”ג \ גבעתיים 0:2

 

חצי גמר

הפועל כפ”ס – הפועל ב”ש 3:1
עירוני נס ציונה – מכבי הוד”ש 1:3

 

גמר

הפועל ב”ש – עירוני נס ציונה 3:0

17/18

רבע גמר

(1) מכבי קרית גת – (8) הפועל כפ”ס 1:2
(2) עירוני קרית אתא – (7) הפועל ר”ג \ גבעתיים 2:1
(3) הפועל ב”ש – (6) הפועל גליל עליון 1:2
(4) מכבי רחובות – (5) עירוני רעננה 2:1

 

חצי גמר

מכבי קרית גת – מכבי רחובות 0:3
הפועל ב”ש – הפועל ר”ג גבעתיים 2:3

 

גמר

מכבי קרית גת – הפועל ב”ש 3:0

18/19

רבע גמר

(1) עירוני רעננה – (8) אליצור יבנה 1:2
(2) מכבי קרית מוצקין – (7) עירוני קרית אתא 1:2
(3) הפועל גליל עליון – (6) אליצור ‘איתו’ אשקלון 1:2
(4) מכבי חיפה – (5) הפועל עפולה 1:2

 

חצי גמר

עירוני רעננה – מכבי חיפה 3:0
מכבי קרית מוצקין – גליל עליון 3:1

 

גמר

הפועל גליל עליון – מכבי חיפה 3:1

13/14

רבע גמר

(1) עירוני נהריה – (8) הפועל מגדל העמק 0:2
(2) הפועל עפולה – (7) אליצור רמלה 1:2
(3) הפועל גליל עליון – (6) עירוני קרית אתא 2:0
(4) עירוני ר”ג – (5) עירוני אשקלון 1:2

 

חצי גמר

עירוני נהריה – עירוני ר”ג 0:2
הפועל עפולה – עירוני קרית אתא 0:2

 

גמר

עירוני נהריה – הפועל עפולה 1:3

14/15

רבע גמר

(1) עירוני קרית אתא – (8) אליצור יבנה 0:2
(2) הפועל מגדל העמק – (7) הפועל גליל עליון 2:1
(3) מכבי קרית גת – (6) עירוני ר”ג 0:2
(4) הפועל עפולה – (5) אליצור ברק נתניה 2:1

 

חצי גמר

עירוני קרית אתא – אליצור ברק נתניה 1:2
מכבי קרית גת – הפועל גליל עליון 0:2

 

גמר

עירוני קרית אתא – מכבי קרית גת 3:2

15/16

רבע גמר

(1) הפועל גלבוע גליל – (8) א.ס. רמה”ש 0:2
(2) עירוני קרית אתא – (7) הפועל כפ”ס 1:2
(3) הפועל ב”ש – (6) עירוני רעננה 2:1
(4) הפועל עפולה – (5) עירוני ר”ג 1:2

 

חצי גמר

הפועל גלבוע גליל – הפועל עפולה 0:2
עירוני קרית אתא – עירוני רעננה 0:2

 

גמר

הפועל גלבוע גליל – עירוני קרית אתא 2:3

10/11

רבע גמר

(1) הפועל ת”א – (8) עירוני ר”ג 0:2
(2) מ.כ. הבקעה – (7) הפועל קרית טבעון 0:2
(3) אליצור יבנה – (6) הפועל כפ”ס 0:2
(4) הפועל יקנעם מגידו – (5) מכבי ‘איתי’ באר יעקב 0:2

 

חצי גמר

הפועל ת”א – הפועל יקנעם/מגידו 1:2
מ.כ הבקעה – אליצור יבנה 1:2

 

גמר

הפועל ת”א – מ.כ. הבקעה 3:0

11/12

רבע גמר

(1) הפועל ת”א – (8) מכבי הוד”ש 0:2
(2) מכבי ‘איתי’ באר יעקב – (7) עירוני נהריה 0:2
(3) אליצור יבנה – (6) הפועל עפולה 0:2
(4) הפועל קרית טבעון – (5) עירוני נס ציונה 2:1

 

חצי גמר

מכבי ‘איתי’ באר יעקב – אליצור יבנה 0:2
הפועל ת”א – עירוני נס ציונה 1:2

 

גמר

הפועל ת”א – מכבי ‘איתי’ באר יעקב 1:3

12/13

רבע גמר

(1) עירוני נס ציונה – (8) הפועל גליל עליון 1:2
(2) עירוני נהריה – (7) עירוני קרית אתא 1:2
(3) מכבי הוד”ש – (6) אליצור יבנה 0:2
(4) עירוני ר”ג – (5) הפועל עפולה 0:2

 

חצי גמר

עירוני נס ציונה – עירוני ר”ג 1:2
עירוני נהריה – מכבי הוד”ש 2:1

 

גמר

עירוני נס ציונה – מכבי הוד”ש 1:3

07/08

רבע גמר

(1) אליצור מכבי נתניה – (8) הפועל באר שבע 0:2
(2) מ.כ. גבעת שמואל – (7) נצרת עילית 1:2
(3) אליצור קרית אתא – (6) הפועל מגידו / יקנעם 0:2
(4) מכבי חיפה – (5) אליצור יבנה 1:2

 

חצי גמר

אליצור מכבי נתניה – מכבי חיפה 3:1
מ.כ. גבע”ש – אליצור קרית אתא 1:3

 

סדרת 3-4

אליצור מכבי נתניה – אליצור קרית אתא 3:1

 

גמר

מכבי חיפה – מ.כ. גבע”ש 2:0

08/09

רבע גמר

(1) ברק נתניה – (8) הפועל “מרנין” קרי טבעון 0:2
(2) מכבי אשדוד – (7) הפועל לב השרון 2:1
(3) הפועל עפולה – (6) עירוני נס ציונה 1:2
(4) מכבי הוד”ש – (5) הפועל נצרת עלית 1:2

 

חצי גמר

ברק נתניה – מכבי הוד”ש 0:3
הפועל עפולה – הפועל לב השרון 1:3

 

גמר

ברק נתניה – הפועל עפולה 78:86

09/10

רבע גמר

(1) מ.כ. הבקעה – (8) אליצור רמלה 1:2
(2) הפועל יקנעם מגידו – (7) אליצור יבנה 0:2
(3) הפועל “מרנין” טבעון – (6) אליצור כוכב יאיר \ כפ”ס 1:2
(4) הפועל חיפה – (5) מכבי אשדוד 2:0

 

חצי גמר

מ.כ הבקעה – מכבי אשדוד 0:3
הפועל יקנעם \ מגידו – הפועל “מרנין” קריית טבעון 0:3

 

גמר

מ.כ. הבקעה – הפועל יקנעם \ מגידו 59:89

04/05

חצי גמר

(1) מ.ס. רמת אפעל – (4) אליצור קרית אתא 0:3
(2) עירוני רמת גן – (3) הפועל עפולה/גלבוע 2:3

 

גמר

עירוני ר”ג – מ.ס. רמת אפעל 95:76

05/06

חצי גמר

(1) הפועל גלבוע/עפולה – (4) מכבי ראש העין 1:3
(2) הפועל חולון – (3) מכבי אליצור נתניה 1:3

 

גמר

הפועל עפולה – הפועל חולון 3:1

06/07

רבע גמר

(1) הפועל חולון – (8) הפועל לב השרון 0:2
(2) הפועל נצרת עילית – (7) הפועל באר שבע 1:2
(3) אליצור קרית אתא – (6) מכבי הוד השרון 0:2
(4) הפועל יקנעם / מגידו – (5) אליצור מכבי נתניה 0:2

 

חצי גמר

הפועל חולון – הפועל יקנעם \ מגידו 0:2
אליצור קרית אתא – הפועל ב”ש 2:0

 

גמר

הפועל חולון – הפועל ב”ש 2:3

01/02

רבע גמר

(1) הפועל ת”א – (8) מכבי חדרה 0:2
(2) עירוני נהריה – (7) הפועל גלבוע \ עפולה 0:2
(3) מכבי פ”ת – (6) הפועל רמה”ש \ חיפה 2:0
(4)הפועל לב השרון – (5) מכבי ראש העין 2:0

 

חצי גמר

הפועל ת”א – מכבי ראש העין 0:3
עירוני נהריה – הפועל רמה”ש \ חיפה 0:3

 

גמר

הפועל ת”א – עירוני נהריה 0:2

02/03

חצי גמר

(1) אליצור אשקלון – (4) מכבי קרית ביאליק 0:3
(2) הפועל עפולה – (3) מכבי פ”ת 3:1

 

גמר

אליצור אשקלון – מכבי פ”ת 2:0

03/04

חצי גמר

(1) הפועל חולון – (4) מכבי פ”ת 3:1
(2) אליצור רמלה – (3) אליצור קרית אתא 3:0