20 מועמדות קפסולה ד' בשלב רבע הגמר לכניסה לחמישיית העשור של הליגה הלאומית נשים, סדר אלפבתי. ההצבעה בתחתית העמוד
ההצבעה עד 21.10 , 18:00 (עדיף לצפות במחשב)
עונות בליגה: 4
קבוצות: אס"א ירושלים, מכבי גני תקווה, אליצור יבנה
הישגים: מחזיקת גביע האיגוד (10/11), העפלה לליגת העל (10/11), פיינל פור (11/12), פיינל פור (13/1),
הישגים אישיים: חמישיית העונה (11/12)
עונות בליגה: 4
קבוצות: אס"א ירושלים
הישגים: העפלה לליגת העל (16/17), גמר גביע (16/17), פיינל פור (18/19)
עונות בליגה: 6
קבוצות: הפועל זיכרון יעקב, הפועל זיכרון/מעגן מיכאל, הפועל גלבוע
הישגים: אליפות עם זיכרון/מעגן מיכאל (15/16), גמר גביע עם /זיכרון מעגן מיכאל (15/16), גמר גביע עם גלבוע (18/19), ספיינל פור עם גלבוע (16/17, 18/19)
הישגים אישיים: חמישייה שניה (13/14)
עונות בליגה: 9
קבוצות: הפועל גליל עליון, א.ס רמת השרון, הפועל כפר סבא
הישגים: אליפות גם גליל עליון (11/12), העפלה לליגת העל עם גליל (13/14), גמר גביע האיגוד עם הגליל (11/12, 13/14),
הישגים אישיים: ס.תגלית העונה (11/12)
עונות בליגה: 8
קבוצות: בנות הרצליה, מכבי רעננה, הפועל באר טוביה, אליצור ת"א, הפועל פ"ת, אס"א ירושלים, אליצור יבנה
הישגים: זכייה בגביע האיגוד עם הרצליה (12/13), העפלה לליגת העל עם הרצליה (12/13), פיינל פור עם רעננה (14/15), פיינל פור עם פ"ת (16/17), פיינל פור עם ירושלים (18/19).
הישגים אישיים: חמישיית העונה (18/19), חמישייה שניה (16/17, 17/18)
עונות בליגה: 7
קבוצות: אליצור תל אביב, בני יהודה, מכבי רעננה, הפועל כפ"ס
הישגים: זכיה בגביע האיגוד עם בני יהודה (14/15), העפלה לליגת העל עם רעננה (15/16), פיינל פור עם כפ"ס (17/18)
עונות בליגה: 4
קבוצות: אס"א ירושלים
הישגים: זכייה באליפות (13/14), זכיה בגביע האיגוד (10/11, 13/14), פיינל פור (11/12, 12/13)
הישגים אישיים:
עונות בליגה: 5
קבוצות: הפועל גלבוע
הישגים: גמר גביע האיגוד (18/19), פיינל פור (16/17, 18/19)
עונות בליגה: 7
קבוצות: א.ס רמת השרון, מכבי גני תקווה, בני יהודה, מכבי חיפה, א.ס רמת השרון
הישגים: אליפות עם גני תקווה (12/13), גביע האיגוד עם בני יהודה (14/15).
עונות בליגה: 4
קבוצות: אס"א ירושלים, אליצור רמלה, הפועל כפ"ס
הישגים: זכיה בגביע האיגוד עם רמלה (15/16), פיינל פור עם ירושלים (11/12)
עונות בליגה: 8
קבוצות: אליצור ראשל"צ, מכבי רעננה, אליצור ת"א, אס"א ירושלים, אליצור יבנה
הישגים: פיינל פור עם רעננה (13/14), פיינל פור עם אליצור ת"א (14/15, 15/16), פיינל פור עם ירושלים (18/19)
הישגים אישיים: שחקנית העונה/אמ.וי.פי (14/15), פעמיים חמישיית העונה (13/14, 15/16), חמישייה שניה (16/17)
עונות בליגה: 5
קבוצות: בני יהודה, אליצור רמלה, אליצור תל אביב, אליצור רמלה
הישגים: אליפות עם רמלה (16/17), גביע האיגוד עם רמלה (16/17), פיינל פור עם ת"א (14/15), פיינל פור עם בני יהודה (11/12)
הישגים אישיים: חמישיית העונה (12/13), פעמיים חמישייה שניה (11/12, 16/17)
עונות בליגה: 5
קבוצות: אליצור ת"א, בנות הרצליה, מכבי גדרה, הפועל זיכרון/מעגן מיכאל, מכבי חיפה
הישגים: אליפות עם זיכרון/מעגן מיכאל (15/16), גביע האיגוד עם אליצור ת"א (11/12), גביע האיגוד עם הרצליה (12/13), העפלה לליגת העל עם ת"א (11/12), העפלה לליגת העל עם הרצליה (12/13)
הישגים אישיים: שחקנית ההגנה של העונה (11/12), חמישיית העונה (12/13), פעמיים בחמישייה השניה (11/12, 15/16)
עונות בליגה: 9
קבוצות: הפועל גליל עליון, אס"א ירושלים, מכבי גדרה, הפועל פ"ת, אליצור יבנה
הישגים: אליפות עם גליל עליון (11/12), אליפות עם אס"א ירושלים (13/14), גביע האיגוד עם ירושלים (13/14), גמר גביע עם הגליל (11/12)
הישגים אישיים: חמישייה שניה (11/12)
עונות בליגה: 9
קבוצות: הפועל באר טוביה, מכבי רחובות, אליצור ת"א, מכבי תל כביר, בני יהודה
הישגים:פיינל פור עם ת"א (15/16)
עונות בליגה: 7
קבוצות: הפועל עמק יזרעאל, מכבי חיפה, הפועל גלבוע, הפועל כאוכב, אליצור נתניה
הישגים: פיינל פור עם הגלבוע (16/17)
הישגים אישיים: שחקנית ההגנה של העונה (16/17)
עונות בליגה: 4
קבוצות: אליצור רמלה, הפועל גליל עליון, הפועל גלבוע
הישגים: אליפות עם רמלה (16/17), גביע האיגוד עם רמלה (16/17), העפלה לגמר עם הגליל (17/18, 18/19)
הישגים אישיים: שחקנית העונה/אמ.וי.פי (16/17), חמישיית העונה (17/18)
עונות בליגה: 8
קבוצות: מכבי חיפה, הפועל גליל עליון, הפועל נהריה, אליצור נתניה
עונות בליגה: 5
קבוצות: אס"א ירושלים,
הישגים: אליפות עם זיכרון/מעגן מיכאל (15/16), גביע האיגוד עם ירושלים (10/11), פיינל פור עם ירושלים (10/11, 11/12), פיינל פור עם גלבוע (16/17)
הישגים אישיים: חמישייה שניה (16/17)
עונות בליגה: 7
קבוצות: אליצור ת"א, מכבי רעננה, אליצור רמלה
הישגים: אליפות עם רמלה (16/17), גביע האיגוד עם ת"א (11/12), גביע עם רמלה (16/17), העפלה לליגת העל עם אליצור ת"א (11/12), העפלה לליגת העל עם רעננה (15/16), פיינל פור עם רעננה (12/13), פיינל פור עם ת"א (14/15)
הישגים אישיים: חמישייה שניה (14/15)
This poll is no longer accepting votes